Matrix Revolutions (2003)

Nechápu, proč se mi to dřív nelíbilo. Nejspíš mi vadily ty efekty :D. Pouze o kapánek slabší než 1 s 2, ale je to dost dobré. Akce boží (pokud je ve filmu kvalitní akce, mám je rád :D), efekty epické. Bohužel, najde se pár hluchých míst. Herci- Keanu Reeves byl parádní, nemám mu prostě co vytknout. Laurence Fishburne byl .... dobrý. Carrie-Anne Moss byla vynikající. Ale záporák... docela dobrej. První půlka 3* a druhá 5* (3+5=8:2=4*) 70%

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Bože bože bože. Už z toho udělali úplnou slabotu. Hergot, to nemůžou udělat lepší pokráčko???? Tohle byla prostě slabota. Akce=nezajímavá Příběh=špatný výkony herců=nic moc, ale prostředí....To bylo super. Tento film už byla prostě slátanina bez zajímavé akce, špatným příběhem,ale s nádherným prostředím. Jinak kromě prostředí je to velká slátanina. 50%

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

1 se mi líbila, ale extrémně nadšený jsem z toho nebyl. Do dvojky sem čekal nic moc, ale co sem dostal. ..... TOTÁLNÍ NÁŘEZ!! Akce byla dobrá, určitě nejlepší šílený Max. Herci jsou fajn a záporák hodne dobrý. Nic nebylo trapné . 100%

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Jestli chcete poslat nějaké písničky do s+a+ek, tak tam pošlete tohle. Je to děs, nedá se na to koukat. já zkoukl minutu a plesk.... Už to nechci nikdy vidět

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Tak jsem se po 2 letech podíval opět na tento díl a... Je dobrý, sice je zatím nejslabší (4 jsem neviděl), ale i tak se mi hodně líbí. Arnold hrál skvěle. Bylo dobré být celých 109 minut s Johnem Connorem, Kate a Arniem. Ta záporačka byla zahrána skvěle. Škoda, že se ta zaporačka neobjevila v Genisys. 80 procent.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Pěkná komedie. Herci hráli skvěle, příběh je úúžasný a je to ale o kapánek horší než 1 díl. O tom, jak uhlídat mimino. Je to prostě super. Opět jsem se mlátil smíchy a nešlo to zastavit.

Fotr je lotr (2000)

Skvělá komedie! Mlátím se u toho smichy a nejde přestat. Herečky výkony super, děj vtipný... dvě slova prostě božíí.

Dost (2002)

52 % na takový zážitek? To si že mě opravdu děláte p-del. No a co, že je to o domácím násilí? Ale k filmu. Příběh je hodně děsivý a celkem dobrý. Herecké výkony byli super. Jeniffer Lopez se mi líbí jako zpěvačka, ale tady fakt válela. Ten její zadek je hezký ( teď mě prosím neukamenujte) dál bych čtyři, ale když vidím to ubohé hodnocení, tak 5* a 90%

Muži v černém (1997)

Dobrý film. V TV programu to vypadalo nic moc, ale taťka na to chtěl koukat. Tak jsem se rozhodl, že se kouknu taky. Začátek nic moc. Potom se to zvedlo. Vážně dobrý hlášky a ten pes...ten byl božíííííííí. Ty, co tomu dali odpady tak jsou blbci největší. Nejlepší scéna je, když z Edgara visí kůže

Jurský svět (2015)

Paráda! O tom, jak vlastně vznikl jurský park. Herecké výkony super, příběh geniální a dinosauři dobrý. Akce zde bylo plno <----Tyhle typy filmu já miluju. Na prvni jurský park ale nemá.