Resident Evil: Zánik (2007)

Nejlepší díl! Nemůžu si pomoci, ale Milla je zde totální kočka, příběh dobrý a atmosféra dobrá. Byl to konečně horor. Vrány a bitky mezi Millou a zombie.... Absolutní paráda. Finální výbuch a laserová Scéna mě bohužel lehce zklamali, nebylo to podle mých představ. 80%

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Slabší, než 1. Sice se tam furt něco děje( výbuchy, souboje, zombie někoho zabíjí), ale je to nepovedena komedie. Herci nic moc, atmosféra divná, příběh nic moc a nudné dialogy, ve kterých se najdou i zajímavější.I když Milla je ještě lepší a hezčí, než v 1. 60%

Resident Evil (2002)

A víte co,me se to líbilo. Hru jsem hrál jen jednu, která je teď někde v . Ale tohle se jim povedlo. Atmosféra je pěkná, akce je misty super a obdiv a velkym klenotem filmu patří Mille Jovovich. Scéna ve vlaku byla bezchybná, to samé lasery. Občas hluchá místa a dialogy o ničem. 70%

GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)

Tak akce OK, jinak total nuda. Příběh mizerný, herci nic moc. Předvídatelný, natahovaný. A atmosféra... Radši se k tomu vyjadřovat nebudu. :D 20%

Madagaskar (2005)

První půle byla luxusní, vtipná, atmosféra úžasná. Druhá je ale nic moc. Moc dobrodružné a nebylo to ono,. Přemýšlel jsem o 5*, ale dávám silné 4*

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tak abych napsal nějaké zhodnocení SPOILER Na začátku to příliš slibně nevypadalo, atmosféra byla taková bezdějová, ale potom jsem zpozorněl, když začala první akce (projev v 11. kraji). Pak už jsem z filmu nemohl odtrhnout oči a když se zjisitilo, že budou muset znovu do her- výborně. No a pak už to nemohlo být lepší. Aréna byla MNOHEM lepší než v jedničce, hráči sympatičtější, děj mnohem lepší a zvraty jako mlha, opice atd byly prostě bezva! Děj měl mnohem lepší spád než v jedničce a hodně se mi líbilo, že konec byl tedy úplně jiný než jsem čekal. Zničení arény byl skvělý nápad a to jak jí oznámil že 12. kraj už není... ten výraz hlavní hrdinky byl k nezaplacení. Takže i když ve třetím a čtvrtém filmu asi nebudou hry, můžeme se těšit na revoluci, což je sakra dobře. Abych to shrnul, bylo to tedy opravdu o hodně lepší a zábavnější než jednička, což jsem opravdu nečekal. Tento film je jeden z mých největších k zážitků a také největší překvapení letošního roku. Pocit z filmu skvělý, těším se na další :). Sice mi tam chyběla Clove, ale tu nahradil úžasný Finnick. Už mi nevadila ani ta bílá nána, přesto jde pořád o průměrnou postavu. A film byl tak dobrý, že můj pocit, že zabijeni pro zábavu je kravina, během filmu byl asi v prdeli :D. 100%

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Celkem pohodovka. Podle hodnocení jsem vůbec nic nečekal, ale nakonec jsem překvapen. Jde o dobrodružnou podívanou, ve který nechybí vtipy a akce. Docela dobře jsem se bavil. Ale všichni na to musí nadávat, protože to kopíruje Indiana Jones, který tu není. :D. Herci dobří.

Nic nás nerozdělí (2012)

Vzhledem k tomu, že dnes jsem utahanej, tak to bude krátké. Dobrý film Film má zajímavou atmosféru, občas nudné dialogy, i když je i hodně zajímavých dialogů a ta potopa byla na jedničku. Chválím i herce. 70%

Smrtonosná past 3 (1995)

Asi budu blázen ale.. .oproti 2 dílu je to lepší a zhruba o trošičku lepší než 1. Herci jsou dobrý. Akce geniální (To sem říkal jen u filmů Přepadení v Pacifiku a Postradatelní 2). Padouch byl výborný, děj také a pomocník Johna Taky. Pobavil jsem se. Akční zábava jak vyšitá a nejlepší díl série (jojo, neukamenujte mě)

Zvonilka a piráti (2014)

Co to hodnocení? Upřímně ... První půlka je totální nuda a nic se tam neděje.. něco tam chybí... Piráti. Ty sou bohužel během první půlky někde v pr,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.Druhá. Sakra velkej poskok . Konečně!! Se tam něco děje! Nejsou tam nějaké scény, na které se scenáristi mohli vy, samé napětí. Ale konec mě totálně s prominutím nasral. Přemýšlel jsem o 3*, jenomže konec je příšerný.20℅