Drtivá porážka (2008) (pořad)

Nedokážu si pomoci, ale musím to sem napsat :D. Mě to byví fakt dost, má nejoblíbenější reality šou (Jo, jsem jedinej ve vesmíru :)) Mám tam plno favoritů, ale můj úúblně nejoblíbenější je holka Lucy, co byla v jednom díle zimním a říkalo se jí Lucy s neposlušným prádlem. Pádům se směju, kdybych tam byl, tak bych si asi připadal jinak :D 100%%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Po trojce, která se mi líbila jako 1 sakra velkej pokles. Byla to nuda, děj byl nic moc, sice jsem se zasmál a libily se mi akční scény, ale jinak...... Nuuuda. Dal bych 2*, ale nakonec musím dát silnější tři za mořské panny. Ale je pravda,ze je to nejhorší díl, ale docela to šlo

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Hm... Co k tomu říct. Hold další srajda aa důkaz, že Češi neumí natočit normální seriál. Není vtipný (sitkomu neprominu, kdyby nedával smysl, tak ok. Hold to bude další nekonečná blbost.

Příběh kmotra (2013)

Kurva! To je super! Co říct. Knihu jsem nečetl a Česká republika krimi umí, a toto je kurva dobrý. Postavy jsou výborné,dej dobrý a atmosféra tak vražedná, až je to dobrý. Sice je to místy blbý, ale Jinak dobrý

Hunger Games (2012)

No do prdele! Biják jako kráva. Líbilo se mi to Akce je dobrá, efekty jsou též dobré a příběh zajímavý, ale blbý:D. Atmosféra úžasná, herci též, ale ta, co hrála tu namaskovanou paní... no to mě znič, to byla kráva. A dvě věci mi vadily 1. Občas dost protažené scény a za 2. Vraždí se jen proto, aby se pobavili--} To sou idioti. Když je to neco ve stylu postradatelních, kde je pomsta-ok, ale vraždit pro zábavu - je taková Píčččccoviiiiiiiina. Nejvíc jsem si oblíbíl Rue a Issabele Fuhrman. 80%

Plán hry (2007)

Podle traileru jsem čekal naprostou kravinu, ta se nedostavila. Sice to dokázalo zabavit, ale..... vtipné bylo pouze snad 5 vtipů a místy to bylo hrozně dementní ( začátek posledního fotbalu nebo pěna v bazénu). Výběr herců teda nic moc. A během filmu jsem měl rád JEN JEDNU POSTAVU - Joa. Ostatní jsem nemusel. Vtipy (až na pět a ty tu nevypíši :D) docela dementní. A teď celkově- film se mi moc nelíbíl. Ale těch pět vtipů dokázalo zabavit. A konec také nic moc. A žádný Plán hry se nedostavil! Jen dementní komedie s 5 super vtipy. Dávám 3*, ale SLABÉ 3*. 50%

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Návody dnešním děti budu cenzurovat. Nemá to spád, děj a je to......., kterou vymyslel..... je to....vina. s .....nimi vtipy.

Rocky III (1982)

O něco slabší, než předchozí 2 díly. Souboje sou zde horší, než v 1 a 2. Pár blbejch dialogů, ale to vůbec nevadí, protože je tam víc zajímavých:D. Rocky soupeři jsou dobří. V tomto díle jsem si vsak oblíbil Apolla. 80%

Rocky II (1979)

O něco slabší než první díl, ale i tak je to dost dobrý. Herci byli super, ale tady jsou hodně dobré dialogy. Zápasy na boxu jsou super. Nejlepší postava byl Rocky. 90%

Kocour v botách (2011)

Ono se jim to kurva povedlo. Tomu kokotovi, co režíroval Shreka 3 se povedlo natočit kurevsky dobrej film. Skvělé jsem se doprdele bavil, ani chvíli nenudil. Jenom mě párkrát nasral ten zkurvenec brambora, ale jinak super. Krátké, ale zábava jedna prdel za druhou prdelí a hlavně... Kurvamegaúúžáásnýý!!!.... BANDERAS. Nejlepší je, jak si de ta Labuť do mesta pro house. :DD To jsem se nasmál jak kokot :D Shreka 3 a 4, součást série, jim hned musím odpustit.Kurvadobrejfilm.90%