Haf! (1989) (seriál)

Ted jsem videl jeden díl a jako jediný co k tomu říct, je BOMBA! Tenhle serial má vše co má seriál mít - pes, dědek, krabice, staniol, syna, kosti, mlíko, branka. K tomu všemu ůžasná hudba, která mi bude ležet v hlavě do dalšího dílu. Nashle Červenej trpaslíku, nashle dr.House, nashle simpsonovi. Haf!, můj novej oblíbenej seriál.

Juno (2007)

1,5* za Ellen Page a 1,5 * za reklamu Suspirie a Wizard of gore. Jinak sem tezce zklamanej.

Melodie mého srdce (2007)

Vzdycky kdyz sleduju film podobneho razeni, tak si preju aby se na konci objevil Ash s motorovou pilou misto ruky, vsechny zmasakroval a pronesl poradne cinickou poznamku. Bohuzel se tak jeste nikdy nestalo a tak ani ja temto pribehum nemuzu dat vic nez 3 hvezdy.

Big Lebowski (1998)

Absolutní perla ve světě filmu. Tolik postaviček co jsem si zde zamiloval, by nedal dohromady ani celý zbytek mého top10. Lepší filmová(nebo seriálová) postava než Walter je snad jen Rimmer z Red Dwarf. Tleskám a klaním se, bez tohohle bijáku by byl můž život strašně chudej.

Schindlerův seznam (1993)

No nevim, zas tak úžasný to není. Pěknej film to je, ale nechápu 5. místo v žebříčku. jsou desítky lepších filmů, které ovšem zná málo lidí a ani je znát nechce. Co třeba v Top11 dělá Zelená míle(špatnej film) nebo 7even(dobrej film)? Asi jsem divnej, ale fakt mě tohle štve. Copak vás ten Schindler bavil? Já se nudil!

Hledám Amy (1997)

Nevim čím na mě tenhle film tolik zapůsobil. Prostě i já mám svoji Amy a tím to pravděpodobně bude. Věřím tomu, že kdybych tenhle film viděl v 15, tak bych ho rád neměl a nikdy bych se na něj nepodival znova. Díky bohu, že se to nestalo. ,,Co se tváříš tak překvapeně? Ten tlustej bastard přece umí mluvit!?"

Ichi the Killer (2001)

Mozna sem mimo, ale me proste prijde, ze si Nolan a Ledger brali inspiraci z tohohle filmu, kdyz tocili Dark knight.

Olověná vesta (1987)

Takze, zacnu stejne jak u Clockwork orange. Za prve je to druhej nejlepsi film od mistra Kubricka a za druhe je to nejlepsi valecnej film vubec(milovnici Apokalypsy a Cety odpusti). A co zeny a deti? Taky. Jak muzete strilet zeny a deti? Snadno, mirim trochu min pred ne.

Mechanický pomeranč (1971)

Tak za prve nejlepsi film Stanleyho Kubrika a za druhe nejlepsi film vubec. Sem strasne rad, ze Stanley vynechal knizni konec.

Zelená míle (1999) odpad!

On zadupl myš a ten velkej černej ji oživil. Wow!!!!!!! Tenhle film je snad ještě větší sračka než Václav. Temueru Morrisona aka. Jakea Heke na vás, kdo jste dali 5*.