Strážci - Watchmen (2009)

Pecka. Nejlepší úvodní titulky EVER! KAždej kdo dal méně než 4* je ignorant(nic ve zlém, ale když tohle nazýváte nudou, tak proč Shindleruv seznam má tak dobré hodnocení?)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Sipsons a red dwarf jsou moje lásky. Už několik let neusínám jinak než s těmahle dvouma seriálama. Je pravda, že existují díly, které nemám rád(zpívací a s levákem bobem), ale to nic nemění na 100% hodnocení. Jsou přeci další stovky kvalitních dílů. Simpsonovi nejsou jen ta povedená rodinka, ale i spousty skvělých vedlejších postav, reflektující americkou kulturu. mj. Zoufalecký Gill, militantní herman, tupý koblihoidní wygum, fanatický flanders, prázdný Lenny, bezlicenční doktor Nick a HLAVNĚ největší a čistokrevný zlo - Vočko.

V Číně jedí psy (1999)

Pecka. Nejvíc jsem se smál, když umřel Vuk. Nechápu. --- Doktor: ,,Je hluchý (Vuk), přišel o oba bubínky." Druhej den(asi)- Doktor na Vuka: ,,Podejte mi čpavek!" Harald: ,,On je hluchý."

Kurz negativního myšlení (2006)

Pracuju jako sanitář v rehabilitačním ústavu, takže každý den vidím desítky vozíčkářů a vyhlížím den, kdy tam bude někdo s kym si dám jointa, whisky a zahraju si ruskou ruletu. Zbožnuju skandinávskou tvorbu.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Tento filmeček nemá žádnou uměleckou hodnotu a těch 5 hvězdiček se nedá srovnávat s 5ti hvězdičkami třeba u Clockwork Orange. Ale jestli jsem se nekdy opravdu nekontrolovatelne smál, tak to bylo u ZNK. Scena, kde se hlavní hrdina střetne s Romy, jejihž mluva je otitulkovaná, byla naprosto geniální a já neměl daleko k povolénému svěrači. Fakt pecka.

Kdysi byli bojovníky (1994)

Asi opustim severskou kinematografii a vrhnu se na Nový Zéland. Sakra tenhle film je ukrutně dobrej a všechno v něm ukrutně špatný(tak jak to na světě chodí). Jsem zvědav na druhej díl. Co sem slyšel, dejchá z toho víc optimismu(což snad i těm hrdinum přeju). A Morrison je fakt bestie.

Mlčení šunek (1994) odpad!

Prvni film, kterej jsem si pustil a nedokoukal. Zadnou parodii nemam rad, ale tohle bylo moc.

Austrálie (2008)

Tak tohle dílo asi nikdy neuvidim. Věřim, že je to umě natočené, věřim, že herci hrají jak o život. Ale co mám sakra dělat, když nemám rád Kidman a Jackmana. Co mám dělat, když to lidi přirovnávaj ke Vzpomínkám na Afriku(nenávidim tenhle film od útlého dětství). Jak už sem psal jinde - snad jen vědomí, že se tam objeví Ash a jeho role bude mít co dočinění s motorovkou, cynismem a několika hektolitry krve, by mě donutilo zajít na tenhle film.

Václav (2007) odpad!

Co to k sakru mělo bejt. Českej Forrest? Remake Vesničky? Proč sem měl pocit, že tam vidim Sobotu z Jáchyma? No naprostá tragédie. Lepší než Playgirls, horší než Kamenáci. Fakt mi tenhle film vadí.