• Krátkometrážní
  • Hudební

Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Dokonalá parodie na ubohé filmy od Američanů! Jenom by mě celkem zajímalo, co autor hulil, protože to chci taky!

Prvních 100 (2014) (seriál) odpad!

Blbost pro puberťáky s IQ 90. Když jsem to sledoval měl jsem pocit, že mi v mozku něco odumírá. Nikdy víc!

Captain America: Občanská válka (2016)

Celkem průměrný superhrdinský film od Marvelu. Neurazí, ale ani nenadchne. Při sledování mi bylo jasné, že to není plnohodnotný film, ale jenom jakýsi mezidíl (něco jako Avengers 2.5). Přidávám polovinu navíc za Black Panthera. 3.5 / 5

Jack-Jack útočí (2005)

Původní film jsem vyděl minimálně 15krát, ale tento bonus jsem viděl úplně poprvé. Musím říct že do původního filmu by se to moc nehodilo, ale jako takový přídavek je to ideální. Jsem také potěšen tím, jak všechno zapadá do původního příběhu a český dabing je také skvělý.

Úžasňákovi (2004)

Absolutní klasika. Proti tomuto kultovnímu snímku opravdu nic nemám. Třešnička na dortu je bezesporu český dabing.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Tento pořad opravdu nemám v oblibě. Nedal bych mu ani hvězdičku, ale zachraňuje to Jakub Kohák, kterého mám opravdu rád z legendární scény z filmu Eurotrip, ve které utíká v dresu Francie před fanoušky Manchesteru United.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Bezkonkurenční seriál s úžasným českým dabingem, výbornými postavami, skvělými vtipy a povedenou animací.

Tajemství Dračí hory (2002)

Když jsem byl malý, měl jsem tento film celkem rád, ale když se na to dívám zpětně tak si říkám, že jsem nebyl moc náročné dítě co se filmů týče. :D