Matrix Reloaded (2003)

Matrix je svět ve kterém žiju. Prostě pro mě opět dokonalé. Navíc nejlepší silniční honička co jsem kdy viděl, bravo.

Prci, prci, prcičky (1999)

Heeej, prostě není to nejskvělejší film, ale sou tam super herci, akce a prostě srandy kopec a je to kult. Pozdější snahy se napodobit úspěch prciček jsou výsměchem.

Tahle země není pro starý (2007)

Věřím, že na ostatní to mělo efekt, mě to ale nějak minulo...spíše mě trefilo mírné rozladění

Titanic (1997)

První film u kterého jsem opravdu brečel...to hovoří za vše. Ale jdena scéna zase neudělá pět hvězdiček :-)

Kameňák (2003) odpad!

Nejvíce odsouzení hodný český film. Troško, trošku vedle jsi šlápnul. Naprostá jednoduchost, až bych řekl debilita vtipů mě akorát rozčiluje už, když vidím ukázky. Sajrajt jeden hnusnej.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Nyní u mě manželky trochu klesly, protože se mi sem tam občas něco v nich nelíbí. Jinak skvělý seriál, rozhodně odpočinkový, ale s jednou vadou. Neustále se tam něco převratného děje, řekněme si, že to co se hlavním hrdinům stane během jedné série trvá většinou v reálném životě stokrát déle a hodně situací je až moc vykonstrouvaných.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Nejkompaktnější, nejoblíbenější, nejprogresivnější, nejméně okoukatelný, nejlépe řešený a prostě NEJ celkově seriál co se detektivek a krimi týče. Ti herci mi prostě přirostli k srdci a řekněme, že u typu těchto seriálů se to zase tak nestává. Viva Las Vegas !!!! !!!!

Všichni starostovi muži (1996) (seriál)

M.J. Fox je prostě malý velký muž, který je rovný sám svému humoru. Charlie Sheen je pak více, než dobrou náhradou.

Ztraceni (2004) (seriál)

Nikdy jsem nepocítil takovou závislost...bylo to jako by mě pokaždé navštěvovala záhadná milenka, která mě přivede do kouzelného světa :-) A teď pár zajímovostí, pokud už je někdo zmiňval, tak sorry. ---Původně se se riál měl nátáčet na na Oahu, ale v rušném Brisbane v Austrálii. ---Název Ztraceni se k seriálu dostal až časem, prvotní záměr byl, aby se jmenoval "Nowhere". ---Trosky letadla jsou skutečné a byly přepraveny na ostrov lodí z Mohavské pouště po rozdělení na části. ---Na Oahu si jeho obyvatelé mysleli, že zde skutečne ztroskotalo letadlo a neustále volali záchranáře. ---Jack měl půvdoně zemřít hned v prvním díle, šef Touchstone Pictures však tuto variantu zamítl. ---Seriál měl být v původní verzi scénáře o skupině ztroskotanců, kteří loví ryby a sbírají ovoce. S nápady, které ostrov dělají tak tajemným přišel až J.J. Abrahams a stvořil tak vlastně hlavní důvod, proč jsou Ztraceni tak oblíbeni. ---Pilotní díl, měl začít tím jak se lidé seznamují v letadle a ne záběry na Jacka jak tomu je ve skutečnosti. Autoři naštěstí původní verzi shledali jako nudnou. - --Ztraceni a Zoufalé manželky zvedli ABC ze dna do nejvyšších pater sledovanosti a staly se okamžitě seriálovými hity.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

A pak že nepřicházej do hlav scénáristů neokoukaný a osvěžující věci :-)