Iron Man (2008)

Výbornej komix. Nebyl to sice takovej nářez, jako jsem čekal, ale zklamanej nejsem ani v nejmenším. Robbie Downey ml. je prostě kádr a tenhle film táhne, Jeff Bridges taky great výkon a Gwyneth Paltrow byla moc milý překvapení, protože hrála moc sympaticky. Vizuálně nemám co vytknout. Efekty naprosto výborný, po všech stránkách naprosto potuněný, i když možná škoda těch akčních scén, kterejch není tolik. A přestože jde o comixovou adaptaci, se může film pochlubit solidním scénářem (jasně, nějaká ta nelogičnost se tu najde) a to navíc plným cool hlášek. A teď mi nezbývá, než se těšit na dvojku, protože to bude teprve peklo. Mj. to cameo Stana Lee je dost ukrutný. :)

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Tyvé, dyť je to náhodou hustopřísný. Nebřenský s Čtvrtníčkem jsou fakt dvojice, že by člověk žasnul. No a ty dialogy.....

Zvíře (1977)

Jó, holt Belmondo se nezapře. Mám pro něj slabost a je vidět, že když dostane pod ruku kvalitní scénář, vznikne (téměř dycky) brutální komedie, u který se supr vodreaguju. Původně jsem pět hvězd dát nechtěl (a to hlavně kvůli pár hluchejm místum a že třeba takovejch kvalit le-gen-dár-ní-ho Muže z Acapulca to zas nedosahuje), ale když mi i po tejdnu od zkouknutí přivádní většina scének úsměv na tváři a že si ustřední melodii musím furt dokola pobrukovat, neváhám s nejvyšším hodnocením. Bruno Ferrari na hrad !!!! Jinak ty Belmondovy zvonáče jsou fakt zlý. :)

Nazi Pop Twins (2007) (TV film)

Co prosim? Tohle mě mělo poučit nebo mě přimět se zamyslet? Hahahahaha.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Hodně, hodně špatnej film. Kamera je nepřehledná, vizuální efekty neuvěřitelně přešlý, herecký výkony strašně nepřesvědčivý (a to hlavně dementní Richard Burgi), ...ale ty dialogy? To snad nikdo nemohl myslet vážně. Chápu, že Phill Tippert na tohle pokračování nedostal moc peněz, ale stejně by už raději neměl režírovat. Tohle je dost zostuzení dost hustý jedničky.

Krasavice (2000)

Píčovina. Ale tohle je fakt ztráta času. Od odpadu tenhle film zachránila jen Joey lauren Adams, pro kterou mám (nevím proč) slabost.

Královna Alžběta: Zlatý věk (2007)

Tohle neni moje krevní skupina. Byli jsme na tom se školou v kině a já chcípal nudou. Navíc na tu Blanchettovou se nedá ani koukat.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

What the fuck? Vždyť tadyto ani nejde brát jako film, tohle je prostě nonstop utrpení. John Travolta je fakt divnej a nikdy bych do něj neřekl, že bude hrát takhle krerénsky, navíc ten již zmiňovanej dabing, je něco co svět ještě neviděl. Barry Pepper byl nehorázně trapnej, ale tomu se ani nedalo smát a Whitaker to taky snad nemohl myslet vážně. Akční snény jsou neuvěřiteně nepřehledný, unbohý a laciný, no prostě hrůza. Už o tomhle nechci nikdy ani slyšet.