Torrente: Blbec jménem zákona (1998)

Tak tohle jsem si nemohl nechat ujít a musel jsem ho zkouknout i když ho dávali celkem pozdě v noci. Musím říct, že Segura je mega svině a překonal u mě na sviňákometru i Byllyho Boba Thortona v Santovi . Tenhle film má fakt koule a drsným a syrovým humorem se tu nešetří ani v nejmenším a často jsem si říkal, že tohle je fakt asi jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Jo a Santi Segura je v mejch očích naprostej král, protože napsat, natočit a ještě ztvárnit Jose Luise, na to člověk musí bejt buď geniální, nebo jet pěkně dlouho na kokainu. Naprosto nechápu, jak tadyto může mít tak nízký hodnocení.

Gympl (2007)

Já fakt nevim. Velkým kladem tohodle bijáku jsou svěží a uvěřitelný herecký výkony, ať už to byl Vorel ml., Mádl, Kraus nebo Matonoha. Vorlova režie je zajímavá a překvapivě i hip hop, kterýmu neholduju, mi seděl. To ale nic nemění na tom, že obsahově mě to absolutně nenadchlo. Nenudil jsem se, ale rozhodně bych ve filmu nenašel scénu, která by mě nějak zasáhla nebo aspoň výraznějc pobavila. Kromě nevyváženosti děje mi navíc dost vadilo, že v podstatě všechny důležitý situace v životech postav jsou jen tak povrchně načrtnutý. Naproto nezvádnutej konec mě ale dost zamrzel.

Grindhouse: Machete (2007)

Je to super a dokážu si to představit i jako superluxusní béčkovej celovečerňák, takže kdyby se to fakt natočilo, byl by to masox. Ale sorry, hodnotit trailer, to je fakt moc psycho i na mě.

Rambo III (1988)

Mno, je to jiný než předchozí díly a nejspíš je to neslabší dosavadní díl, ale až na pár hluchejch míst a několik debat s posvátnými bojovníky musím napsat, že i napotřetí mě Rambo nezklamal. Protože především poslední hodinka je vyloženě rambovská. Ať už je to rozsekání celýho Ruskýho komanda, kropení v helikoptéře nebo klasický střílení šípů s výbušným hrotem, který úplně žeru. " Co to má bejt ?" - " Modrý světlo." - "A co to dělá ?" - "Svítí modře." Rambo Rulez

Těsně vedle (2007)

Nejhorší film v kariéře Bena Stillera a já se jen ptám, kde je ta svěžest Zoolandera, Starskyho & Hutche nebo Vybíjený. Tohle je totiž naprosto suchá, nedotažená romantická píčovina bez jedinýho vtipu, která prostě nestojí za nic.

Bacha na balóny (2007)

Tak tohle ne. Po zkouknutí traileru jsem se fakt na tenhle film těšil. A hodně. Ale dostalo se mi suchýho, nevtipnýho, trapnýho nesmyslu, bez kterýho by se svět filmu obešel bez potíží. Tvůrci se očividně snaží za každou cenu drásat divákovu bránici, ale místo toho spíš zapadají čím dál víc do trapnosti. Celkově je to film asi na úrovni Velkýho bijáku .

Pusinky (2007)

Mno, čekal jsem sračku jako Panic je nanic, takže i vzhledem k mýmu nízkýmu hodnocení musím napsat, že jsem příjemně překvapenej. Dá se tu mluvit o nějaký režii, dokonce nějakým i příběhu. Ale rozhodně ne hereckejch výkonech. A jestli se tu chcete ohánět nahou Sandrou Novákovou, která u mě mj. vede v žebříčku nejnesympatičtějších hereček, tak se radši podívejte na tohle , věřím, že to bude pro většinu z nás lepší podívaná.

Juno (2007)

Pro mě těžko ohodnotitelnej film. Obrovským kladem tohodle filmu jsou herecký výkony, především Ellen Page ,ve který se objevil obrovskej potenciál a která hraje svoji roli jako kdyby šlo o život, a Jennifer Garner, která svoji roli hraje překvapivě taky dost přesvědčivě. Jason Reitman nasadil filmu dost pomalý tempo, který často podporuje i jednoduchá až depresivní hudba. Po dějový stránce je to možná až moc pravdivej film, kterej se ale dost často a celkem zbytečně pokouší o přesah. Ale stejně mám celkově z týhle záležitosti, která nejspíš nepříjde na Oskarech zkrátka, dobrej pocit.

Agent v sukni 2 (2006) odpad!

Někdy, když se kouknu na Martina Lawrence, tak si říkám, proč se ty lidi chovaj jAkO kRyPlOvÉ. :) Sorry, tohle fakt ne. Jednička byla takňák ještě koukatelná, ale tohle je hardcore sračka.