• Pohádka

Jak přišli kováři k měchu (1998) (TV film)

Roman Vojtek v roli vesnického chasníka mě nikterak neoslovil (spíše odpuzoval). Zábavný byl Petr Štěpánek v roli nerudného tatíka - občas...

O zlatém pokladu (1994) (TV film)

Zpracování tradiční židovské legendy "kterak hodný hoch ke štěstí přiišel" mě nijak neoslovilo.

Ty, ty, ty, Moneti! (1995) (TV film)

Vtipná pohádka jejímž nějvětším kladem je V.Preiss v roli nevyhoditelného návštěvníka

Hlavní podezřelý: Cesta vzhůru (1991) (TV film)

Tenhle seriál je právem povžován za jeden z nejlepších kriminálních seriálů - zobrazuje nejen diskriminaci žen v čistě mužském prostředí, ale dotýká se i dalších kontroverzních témat. Po dlouhé době mě zase potěšil kvalitní dabing.

Hlavní podezřelý: Poslední svědek (2003) (TV film)

Menší oprava nejde a Srbku - nýbrž muslimku - v pozadí vraždy se něco dozvíme o válce na Balkáně (za použití několika klišé). Tennisonová se vypořádává nejen s charismatickým podezřelým ale i vlastním stárnutím (a kolem samí mladí kolegové).

Spider-Man 3 (2007)

Kýčovitý děj jsem očekávala ale i tak se autorům podařilo předčit má očekávání. Scénárista se "vyřádil" na postavách tak, že mají blízko k chovancům ústavu pro mentálně retardované. Peter kulící oči, pohazující hlavou jak při tanci sv.Víta už není nadsázka, ale tragédie. Ještě že trikaři nezaháleli.