• Krátkometrážní

Ring (1998)

Snad poprvé v historii se mi líbil remake více než původní Japonský originál. U remaku jsem měl neustále strach, atmosféra byla šílená a herci fantastičtí, ale v originálu mi tohle všechno scházelo. Až na dvě scény jsem se nudil a to se mi u Japonských hororů nestává. Navíc u Ring jsem čekal, že se strachy po*eru. Nestalo se.

Ring 0 - Zrození (2000)

Než o horor se spíše jedná o psychologické drama. Bohužel o průměrné psychologické drama. Tenhle díl, kde se vše vysvětluje jak začlo je naprosto zbytečný. Myslím, že pro většinu lidí tenhle díl bude zbytečný, protože se téměř vše vysvětlilo v předchozích dílech.

Poltergeist III (1988)

Naprosto zbytečný třetí díl. Ono už původní dva díly nejsou žádný zázrak, ale tohle byla totální pakárna. Lekačky nuda, atmosféra žádná, akorát vizuální efekty opět skvělé a nejlepší ze všech dílu.

Poltergeist II (1986)

O něco málo horší než první díl. Za zmínku stojí jen skvělé vizuální efekty.

Poltergeist (1982)

Hororová klasika, která už v dnešní době tolik nedokáže diváka zaujmout. Od spojení Hooper a Spielberg jsem čekal, že se aspoň trošku budu bát, ale Poltergeist na mně působil až moc směšně a bral jsem to spíše jako komedii, ale ve své době věřím, že to byla solidní pecka. Zub času se prostě projevil.

Horizont události (1997)

Ze začátku měl snímek naprosto hustou atmosféru, ale v druhé polovině se všechno zvrhlo v nudnou béčkovou vyvražďovačku a to Horizontu události uškodilo. Režie je jako vždycky od Paula Andersona vynikajicí a casting se taky docela povedl. Škoda, že se snímek v půlce tak dramaticky změnil. Nejlepší na celém snímku byl nadupaný soundtrack od Michael Kamena. Naprosto bezchybné.

Hrůzná noc 2 (1988)

Druhý díl už bohužel nedosahuje kvalit jedničky. Začátek není vůbec špatný, ale pak snímek ztrácí na tempu a tím pádem i na kvalitě.

Noc hrůzy (1985)

Skvělá upířina se špetkou kvalitního černého humoru. Perfektní masky, skvělé herecké výkony a slušná hudba dělají z Fright night slušnou béčkovou podívanou.

Return of the Living Dead 4: Necropolis (2005)

Čtvrtý díl Návratu oživlých mrtvol působí nejvíce amatérsky, ale shodou okolností jsem se bavil nejvíc ze všech pěti dílu. Narozdíl od předchozích dílu jsem se hlavně v druhé polovině nasmál a vychutnával jsem si slušnou akční jízdu, plnou slušných gore scének.