Poltergeist (1982)

Horor? V 90. létech možná. Každopádně by mě zajímalo, proč byla ta matka s dcerou pomazané džemem, když se vrátily z toho meziprostoru.

Sin City - město hříchu (2005)

Vizuálně dobré. Příběhy mají náboj, ale celé je to pro mě bez větších emocí. Prostě jako bych fakt četl komix v časáku.

Svatba upírů (1993)

Když mi bylo asi 10 a ten film běžel, tak si pamatuju, že jsem se celkem i bál:). A když jsem viděl znovu asi před rokem, tak mě ta atmosféra znovu vtáhla. Místy komické, místy strašidelné scény. Na český film ale rozhodně dobrá podívaná.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Příběh je postaven uplně na okraj, druhý láskyplný příběh Aba a princezny je naprosto zbytečný a kýčovitý. Humor mi přišel jednoduchý a oproti prvnímu Hellboyovi uplně mimo. Poslední souboj na ozubených kolech mi trochu zpravil náladu z filmu, ale jinak jsem teda zklamaný.

World Trade Center (2006)

Kdyby na začátku filmu nebylo pár záběrů Světového obchodního centra, tak ani nevím, že se jedná o film ohledně teroristického útoku 11. září. A tak jsem si taky celý film připadal. A momenty, kdy si záchranáři podávají nosítka s vyprostěnými a všichni se usmívají a gratulují jim mi přpiadaly naprosto nesmyslné až trapné. A drsný mariňák, který se vydal do New Yorku na pomoc a jeho následné řeči o odplatě ani nemluvě. Ach můj bože.

Riskni to s Polly (2004)

Fajn jsem se u této komedie odreagoval. Celý film je téměř jasné jak všedopadne, ale Stillerovské vtípky mě baví a na Jennifer je radost koukat ;).

Collateral (2004)

Cruise svou roli zvládl bravůrně. Dialogy v taxíku byly skvělé. Dubbing Cruise mě docela překvapil. Sedl přesně na postavu Vincenta..klidný a chladný. Jako snad každého mě zaujala scéna s přebíhajícím vlkem přes cestu. To byla paráda. "Chlap vejde do metra a umře. Všimne si ho někdo?"

Kult hákového kříže (1998)

Výraz ve tváři Dereka, když ho zatýkají je nezapomenutelný. K Edwardu Nortonovi ani nemá cenu nic dodávat. Brilantní snímek o rasové nenávisti. "Zakousni se do toho obrubníku!! Teď řekni dobrou noc!!".

88 minut (2007)

Děj je hodně předvidatelný. ** jen za Al Pacina, který jako vždy nezklamal.

Hnus (1965)

Na Catherine Deneuve se pěkně kouká, ale to bylo asi tak vše kladného na tomto snímku. Ještě se docela podařilo vystihnout šílenou atmosféru bytu šílené ženské. Film mě moc neoslovil...