Děs v prádelně (1995)

Béčko, které potápí hlavně závěr filmu a přehrávání některých herců.

Pro hrst dolarů (1964)

Yojimbo na divokém západě. Remake se mi líbí skoro stejně jako původní film. Ale v souboji hlavních hrdinů se mé sympatie přece jen kloní více na stranu Mifuneho ( i když Eastwood převzal i jeho typické prohrábnutí vousů ).

Včera neděle byla (1938)

Až příliš přeslazený film pro pamětníky. Václav Trégl génius malých komediálních rolí opět podává skvělý výkon a slušně mu sekunduje paní Nedošinská, škoda že nedostali na plátně větší prostor.

Oktapodi (2007)

Akční snímek z prostředí dvou zamilovaných hlavonožců. Povedené.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Někdy od chvíle, kdy se naskytl delší záběr na bezpečnostní kameru z benzínové pumpy, jsem začínal mít podezření že tvůrci na nás něco hrajou. K mému údivu jsem měl pravdu a závěrečná pointa mě rozdělila jako ostrá břitva z názvu filmu. Nevěděl jsem zda se mám smát nebo být zhnusený odfláknutou prací. Ale proč netočit "šokující" závěry když je to in, že? Těm co čekají dobrý film z tohoto žánru můžu jenom doporučit neztrácejte čas s broušením břitvy a sáhněte po nastartované Hooperově motorové pile.

Vlajky našich otců (2006)

To co nejvíce sráží Vlajky je neustálé střídání třech dějových linií, během něhož se nemáte čas ponořit hlouběji do příběhu. Eastwood si měl vybrat jedno téma a zůstat mu věrný od začátku do konce a nepochybuju, že by film dostal o poznání větší rozměr.

Le Mans (1971)

Automobilní fandové ať si hvězdičky přidají dle vlastního uvážení, pro mě je Le Mans naprosto bez děje a před nižším hodnocením ho zachraňuje pouze charizma Steva McQueena.

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Celkem jsem si zvykl na to, že na sobotní večer nám televize servírují "zábavné" estrády, známe osobnosti křepčící na tanečním parketě nebo premiérový film, který už viděli všichni co mají průkazku do nějaké té blízké videopůjčovny. A tak je pro mě tenhle soutěží pořad příjemným osvěžením.

Ber nebo neber (2007) (pořad) odpad!

Napsal tady už někdo jak je ten soutěžní pořad nezábavný? :-)