• Krátkometrážní

Brutální vedro (2023) odpad!

Tady musí někdo na něčem frčet. Jinak to není možný. Na úrovni studentských filmů a o... ničem.

Stíny Kraje (2023) (amatérský film)

Zdlouhavé nic. Příběh jsem jaksi nezachytil. Postavy ve chvíli, kdy by měly mluvit, mlčí. Naopak komentují zbytečnosti. Jinak místy hezká kamera. Hvězdu dávám za dřinu, kterou si snímek jistě vyžádal.

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film) odpad!

Tatry, temno, ovce, bača, prachy, fifleny z rozpadlých hradů... zkrátka slovenská pohádka. Vážně bylo Slovensko na počátku dvacátého století (století, ve kterém se z nějakého nepochopitelného důvodu odehrává děj pohádky) taková díra?

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Svatý Petr byl prostě boží! Pohádka na televizní poměr slušná.

#annaismissing (2023)

Hezky natočené i sestříhané. Ale některým představitelům (spíš těm mladším) jsem to nevěřil. U jiných jsem čekal, že se dozvím, proč jednali tak, jak jednali. Zdánlivě jednoduchá dějová linka přeroste do obludně nepochopitelného uzlu. Konec byl jak od Cimrmana, Vítr z hor. Na druhou stranu je fajn, že se točí o takových tématech, a když na to děti půjdou se školou, tak to třeba svůj efekt mít bude.

Partička Nová krev (2023) (pořad) odpad!

Partička se za poslední roky propadla na dno a teď na tom dně poslepu šmátrá rukou a hledá, kdo by to dělal. Kdyby to vedlo alespoň k tomu, že by ta nová tvář nahradila věčně nas*aného Suchánka, kterého to evidentně nebaví. Ale takový talent mezi těmito soutěžícími bohužel není. Ano, někdy se jim podaří hezké frky, ale o čem je herectví nemají ani páru.

Otrava (2023)

Film, který svým způsobem dokonale vykresluje o čem jsou knižní povídky.

Krysař (2023)

Dokonalý Fiennes a animovaná krysa. Člověk čeká, co bude a není nic.

Labuť (2023) odpad!

Film, který je ve skutečnosti audioknihou.