• Krátkometrážní

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Cesta na Měsíc 3D byl první film, který jsem viděl ve 3D rozměru. Čili už to samo o sobě bylo zajímavé. Zvlášť když v té době byly 3D projekce v plénkách. Dnes už ale téměř zapomenuté. Dětem se líbilo.

Občan Havel přikuluje (2009)

"Pokračování" Občana Havla s doplňkem "přikuluje" mě už tolik nezaujal. Bylo to celkem o ničem. Myslím si, že se autoři chtěli jenom svézt na úspěchu dokumentárního filmu Občan Havel.

Občan Havel (2007)

Úžasné je, že se takové natáčení tenkrát podniklo. Takovéhle dokumenty mají vždy velkou hodnotu. Je příjemné sledovat člověka, prezidenta, který je vlastně lidský a do úřadu hlavy státu takový charakter vnáší. /// Třeba se nám někdy zase poštěstí.

Muži v říji (2009)

Muži v říji nejsou takovou ulítlou komedií, jak by mohl napovídat název, nýbrž naopak staří samci, co foukají do rohů. Je tam pár dobrých momentů a scén. Nicméně jako celek to moc nefunguje.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Jeden z mála seriálů, na který jsem se opravdu rád díval. Člověk se u toho opravdu bavil.

Dvanáct do tuctu (2003)

Člověk nepozná, jestli to je jednička nebo dvojka. Je to taková levná blbost, která se snaží být zábavná.

Strašidelný dům (2003)

Prakticky o ničem. Vlastně to celé drží nad vodou Eddie Murphy.

Slepičí úlet (2000)

Přestože to měla být hlavně komedie, tak se to nějak zvrtlo spíš v nostalgické drama.

Na sv. Valentýna (2010) odpad!

Další film, který se snažil být něco jako Láska nebeská. Nicméně jak je v tom Valentýn, tak je to čistě vždy jen marketingový tah. Nic víc, nic míň. Zbytečné.

Nějak se to komplikuje (2009) odpad!

Hudba se mi líbila, ale ten film jsem nikdy nepobral :D Ono to vážně bylo nějaké komplikované :D