• Krátkometrážní

Matky na tahu o Vánocích (2017)

Myslím si, že dvě hvězdy vystihují tenhle film víc než dokonale. Sice hezky natočené ale "děj" je tragický.

Partička (2011) (pořad)

Díly se Sokolem byly lepší a zábavnější než ty, které TV Prima uvádí teď. Bohužel věční hosté táhnou Partičku dolu. V neposlední řadě je to i Michal Novotný, který se na tento humor nehodí a nepřijde mi, že by to uměl. Spousta hostů je ve výsledku lepších, než on. Bohužel z Partičky se stává něco zcela jiného. Mé hodnocení tu zůstává jako jakýsi pomník všech předchozích dílů.

Tele Tele (2000) (pořad)

Ptákovina, na kterou koukali i děti na základních školách. To byly časy.

Mr. GS (2008) (pořad)

Některé díly byly celkem povedené ale zas tak super jako např. Uvolněte se prosím, to nebylo. Navíc mi ani nepřišlo, že by to bylo nějak aktuální, ale to se mi možná zdá.

František je děvkař (2008)

Někdy mi přijde, že se filmy netočí pro diváky ale pro režiséry.

Pátek není svátek (1979)

Ten film dělá daleko vtipnější hudební doprovod než samotný scénář. Ale fajn televizní oddychovka.

Sedmá rota za úplňku (1977)

Třetí díl už bohužel není taková jako předchozí dva díly a humor trochu mizí. Samotná zápletka také není moc zajímavá. Přesto se člověk párkrát zasměje.

Návrat sedmé roty (1975)

U druhého dílu je humor ještě o další minimálně dvě laťky výš. Člověk někdy není schopen udržet tekutinu.