Scény z manželského života (2021) (seriál)

Tak toto bol prúser jak mraky. Päť častí neustáleho kecania, jedno prefiknutie a desná nuda o tom, ako to dnes bežne chodí, keď žene v rokoch rupne v bedni, koľko takých poznám len ja... Chlap dilino na n-tú taktiež, tiež koľkých takých poznám... Nedalo sa na to pozerať a piatu časť som dal len tak tak... Tie hodnotenia tu musia dávať kravy a somárikovia, ktorí niečo podobné zažili a zažívajú, resp. toto strpia, lúza...

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Na pôvodné snímky som bol ešte v starom kine, ktoré dnes už neexistuje, v časoch keď som bol malý Pajo. Do Odkazu na 40 rokov staré klasiky sa mi ale vôbec nechcelo  už kvôli tomu, že to má dve hodiny. A ono sa toho veľa ani nedeje, no čas celkom rýchle pri filme plynie. 3* za Odkaz + 1* za retro spomienky z detstva, "všeho všudy" 70%

Noční koupání (2024)

Suchý námet, z ktorého sa ani bohviečo vyťažiť nedá. Bazén, ktorý lieči a zároveň si so sebou niečo berie. Horor to videlo tak z Gerlachovského štítu, a thriller z Lomničáku... Hodina a pol života premárnená, toto bolo asi za trest = 30%

Dívka a noc (2022) (seriál)

V prvom rade by som nečítal obsah na csfd, lebo obsahuje spoiler o ktorom sa dozviete až ku koncu predposlednej časti. Tak máme tu zasa tradičnú rodinu, dvoch teplých chlapov vychovávajúcich deti a ich kamaráta, ktorých spája 25 ročné tajomstvo zo školských čias a nenaplnenú lásku k škaredej zubatej Ukrajinke Ivanna Sachno (nar. 1997, Ukrajina), kde táto fréza dokázala v tomto blábole pomotať hlavu nejednému chlapovi až sme sa dopracovali ku koncu seriálu v ktorom sa nič extra nedeje a čuduj sa svete, kto by to bol povedal už keď máme buzerantov, tak na konci sa objavia dve lesby. Premárnený čas 30%, slabulinké 2*

Vtip za stovku (2024) (pořad) odpad!

Ten kokot prezlečený za ženu ma už jebe... Kurva, komu sa toto môže toto zdať vtipné.

Noční návštěva (2020)

Film s deťmi pre deti, ktorý sa tvári ako komédia,  no taká "jalová". Pozerané na dvakrát, na jednu šupu by som to nedal a i tú najväčšiu blbosť vždy dopozerám dokonca. Výber hercov ale celkom fajn, neiritovali ma. 10%

Žena v okně (2021)

Máme tu ďalšiu psychologičku "rozťahnožku", ktorá si doserie život až tak nedokáže výjsť von z domu a je uväznená, tabletky zapíja chlastom a sleduje susedov zo svojho okna. Masaker stupidita stokrát videná a natočená. 30%, do rána na ten film zabudnem.

Ke hvězdám (2019)

Tak som šľapol zasa vedľa. Film zvolený z mojej filmotéky len podľa názvu, občas je fajn si zapnúť niečo a nevedieť o čo ide, ale tentokrát nie. Dráma pre ženy, to by až tak nevadilo, no viac ako polovicu filmu nie je ani jasné, či pre tínedžerky alebo mamičky až to nečakane sklzne do LGBT. Rozbeh dobrý, ale potom celý film nuda. 50%

Bradův život (2017)

Aké nespravodlivé je, keď spolužiaci z vysokej školy sa majú lepšie ako ja? A ešte na mňa aj zabudnú, že existujem? Pričom mám prácu, úžasnú ženu a zdravého syna. Film o hľadaní životných hodnôt, ktorý ma nezaujal. 40%

Příliš malý svět (2019)

Príbeh o kariérnej, ambicióznej "rozťahnožke" Lucy, ktorej po návrate z vesmíru hrablo. Je to tak reálne až je to nezáživné a nudné. Tomuto sa vyhnite. 30%