The Fanatic (2019)

Posadnutý filmový fanatik Moose (John Travolta), vykreslený ako dement a dobrák v jednej osobe, ktorý by dokázal nad vestou svojho idola Huntera aj onanovať sa za každú cenu snaží získať od neho podpis. A ako to už býva, nedopadne to dobre pre nikoho z nich. 30%

Žena (2017)

Za každým úspešným mužom stoji žena, v tomto prípade to bola TRÚBA JERICHOVA. A funguje to aj naopak, za každou úspešnou ženou stojí muž. 30% maximálne.

K smíchu (2018) (seriál)

Prvú sériu som videl pred piatimi rokmi a pozerám, že som jej dal v tom čase 5*. Ubehlo dlhých päť rokov k tomu aby som sa dostal aj k dvojke, ktorá už nebaví a začína sa variť zo slanej vody. Cynizmus sa premenil na teledramu točiacu sa okolo rozchodu ústrednej dvojky a jednotlivé epizódy kolíšu medzi odpadom a 3*. Záver to celkom zachránil. Meniť hodnotenie už nejdem, no pokračovanie bolo sklamaním.

Řekni to nahlas! (2020)

Uletená komédia, kde v jednej chvíli začne "už dosť" znamenať naozaj dosť. V hlavnej úlohe sympatická Talianka. 50-60%, ale oplatí sa pozrieť :)

Anatomie skandálu (2022) (seriál)

Seriál skôr pre ženy, ale obstojne zahraté i keď myšlienka veľmi nemá čo ponúknuť. Banda protekčných detí, ktoré sa dostanú na drahé školy a potom do politiky a vysoké štátne posty cez bohatých oteckov, veď to máme i na Slovensku a je tomu tak všade vo svete. 60-70%

Sestra Smrt (2023)

Po posledných kasových trhákoch z kín ako Mníška 2 alebo Pápežov exorcista, ktoré nestáli za veľa prichádzajú Španieli s nízkorozpočtovou Sestrou smrť. Atmosféra je veľmi hustá už od začiatku a nepoľaví až do konca. Tu je vidieť, že aj za málo peňazí sa dá spraviť veľa muziky, presvedčivé hororové béčko. Náročnejším možno ten film nesadne, ale za mňa silných 70%.

Zamčený pokoj (2018)

Film som si pozrel kvôli mojej obľúbenej Carle Gugino, ktorá poslednú dobu často účinkuje vo Flanaganových netflixovkách. Snímok som si zapol naslepo, bez toho aby som mal tušenie o čo ide. Celkom vydarene natočené klonovanie a snaha oživenie stratenej lásky so všetkými psycho následkami a zaobchádzaním s človekom ako s vecou. 60%

Gerald's Game (2017)

Žena uviaznutá v putách odkázaná samá na seba. Najhoršie na beznádejnej samote je, že človek ma odrazu veľa času rozmýšľať, a ako prvé si začne vybavovať nie veľmi príjemné veci, to dobré sa rýchlo zabúda, to zlé ostáva vryté v pamäti naveky. I z tak mála sa dá natočiť výborný film. 70%

Papežův vymítač (2023)

Vidieť to pred 30 rokmi, tak by to bolo možno aj za plný počet. No v dnešnej dobe by som už zakázal točiť filmy o exorcizme, všetko stokrát videné i keď tentokrát príčina zla mala nejaký pôvod.

Chapelwaite (2021) (seriál)

Celkom fajn atmosféra, prostredie, rodinná kliatba, dobre pútavo natočené, ale nič moc dej. Upíri spočiatku bavia, no čím sa blíži finále, tým sa znižuje dôvod pozerať to. Toľko hľadaná kniha De Vermis Mysteriis zasa až tak veľa nespôsobila. Ako ľahké je zabiť nemŕtveho, čo? Čakal som viac. Slabšie 3*