Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Tak tenhle Survivor mi teda moc nesedl. Předvídatelný, prakticky bez podrazu, polovina zajímavá, druhá o ničem, koncept imunity, která se vytáhne až po hlasování, je špatný, což jim později došlo. Když už, přál jsem to Ozákovi, skutečně kouzelný soutěžící, Asiat měl imunitu a tim pádem, to pro něj byla procházka zahradou a mohl s naprostym klidem spřádat plány, jak postupně vyřazovat lidi. Jedinej výraznej krok, přetáhnout toho spisovatele, což nebylo až tak těžký, vzhledem k tomu, že jeho aliance byla dost stupidní, co se hraní hry týče. Pro mě teda docela slabota.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Největší slabna tohoto pořadu je vždy tupá a zatrpklá porota, viděl jsem všechny řady. V posledních by se to asi takhle Russelovi nepovedlo, hraje se totálně jinak, lidi co hrají, jsou neskuteční fanoušci a hru mají nastudovanou. Je jasné, že bloncka by si s timhle ani neuprdla a Russel by byl minimálně na osmi hlasech, škoda. Největší mnus této řady je, že opravdový vítěz nevyhrál, takhle ještě nikdo v historii Survovora hru neovládl.

Drak přichází (1973) odpad!

Stupidní děj, otřesná akce a bojový scény, triky k smíchu, jak kdyby je dělaly děti. Bruce Lee prakticky celý film heká a vypadá jak opice při lacině vypadajících soubojích. Kde se vzala jeho sláva dodnes netuším. V porovnání s Jackie Chanem působí jako tělesně postiženej. Opravdu strašnej film.

Kdo přežije - Kaôh Rōng (2016) (série)

Mně se to líbilo. Dále se bez spoilerů neobejdu. Bylo mi líto hezouna, že zkolaboval kvůli soli, nádherný a neskutečně roztomilý blondýnky, který se siláci zbavili, protože to byla sexy bojovnice. A celkově to bylo hodně zajímavé, super podrazy, nucené evakuace. Nesnášel jsem ty dva siláky, ego a arogance je dohnala a když mu Tai nedal imunitu, málem jsem si stříkl do trenek. Finálová trojka byla ok, za mě prostě měl vyhrát Tai, pak už mi to bylo jedno, místo Aubry bych tam viděl raději tu kulturistku, Aubry byla v pohodě, ale něco mi na ní nesedělo. Vítězka o ničem, ale po delší době mě to neurazilo a nenaštvalo. Co mě dokáže nejvíc nasrat, je když začne někdo bulet, buď, že má dítě na cestě, nebo nemocnou mámu a v tu chvíli celá hra končí.

Kdo přežije - Cambodia – Second Chance (2015) (série)

Obsahuje spoiler. Dal jsem plné hodnocení, protože tahle série byla téměř "dokonalá" Jediné mínus byla stupidní porota. Je pravda, že i vítěz měl pod čepicí, ale nefandil jsem mu. Jednoznačně jsem to přál Spencerovi a ve hře, kde nebylo možné až tolik ovládat skupinu lidí, si nejlépe vedl Spencer a Tasha. Nedostali ani jeden hlas, Jerremy předvedl emocionální výlev, u poslední otázky, jak to dělá pro rodinu a syna, který je na cestě a byl konec. Pro mě je to neobjektivní důvod, aby se někdo stal vítězem. Opravdu zklamání. Jedna z nejlepších sérií, která skončila finálovou trojkou a jednomyslné hlasování poroty zhatilo povýšit tuto sérii na opravdu dost možná nejlepší. Největší supid ever Savage.

Pan Dokonalý (2015)

Akční romantická komedie s Rockwellem. Mně to sedlo, nenudil jsem se, pár trapných momentů nezkazilo celkový dojem a dokonce mi nevadila ani Anička, kterou jsem dokázal překousnout jen v pár snímcích. Rockwell je můj oblíbenec a od komedie s nájemným zabijákem a ještě romantický, čekám skutečně jen oddychovku na večer ve všední den a účel splnilo.

Snowden (2016)

Na snímek jsem se asi moc těšil. Ale za to si můžu sám, co Snowden provedl jsem se dozvěděl ze zpráv a internetu, trochu se snažil vygooglit i nějaké ty podrobnosti a pozadí, viděl jsem i dokument a tak nějak film nepřinesl nic nového. Ze způsobu vyprávění jsem moc nadšený nebyl a z Josepha v hlavní roli taky moc ne, prostě mi to úplně nesedlo, ale tím bych ten film nechtěl úplně zavrhnout. Začátek solidní, genialita Snowdena a nábor do tajné agentury, ale zbytek mi byl více méně protivnej, jak osobní život, tak podrobnosti, jak to asi bylo s vynášením informací a morálním prozřením hlavní postavy, a těch pár světlých záblesků to ale nezachránilo, všechny byly totiž v traileru.

Westworld (2016) (seriál)

Mám rád western i sci-fi, a tohle propojení je geniální. Kdo by nechtěl jet do zábavního parku, stát se na chvíli kovbojem a dělat si cokoliv se mu zamane a možná se skutečně dostat do hloubi své duše a zjistit co jsme skutečně zač? S tím lze v seriálu, který působí vizuálně ohromně, se skvělým hereckým obsazením, vydržet asi 2 epizody. Tím nechci říct, že zde nejsou další zajímavé dějové linie, jsou a dokonce ve finále do sebe krásně zapadají, ale. Seriál působí navenek velkolepě, jenže hlavní myšlenka je vcelku dost jednoduchá, což nepovažuji za chybu, tou je, že nemá smysl dělat tuning u Ferrari. Pak čekám týden na další díl a zjistím, že se chvílemi docela dost nudím. Myslím, že tak 6 epizod by tomu slušelo více, pak bych dal i plné hodnocení. Celkově se mi ale WW líbil a jsem zvědavý na 2. řadu.

Zúčtování (2016)

Autistický John Wick v daleko lepším kabátu. Affleck excelentní, akce parádní a děj téměř perfektní, až na malé zaváhání ve finále, to už bylo malinko přehnané, bez ohledu na to, co jsem rád překousl v průběhu filmu.