• Válečný

Z jiného úhlu (2009) (TV film)

Čtu si komenty kolegů-jaké poslání filmu?Globální oteplování?-asi dvě věty ve filmu.Navíc hlavní téma na pořadu dne bylo-ztráta paměti.Ta hvězda je za pěknou figuru Emmanuelle.Ještě že o tu paměť přišla-vysmívat se z toho co lidi dělají nebo čím se živí,nadělat spousty problémů tam kde nemusejí být......Škoda že si kanadský režisér nevybral to téma-auto co nejede na benzín.Ztráta paměti-tu mám každý den ráno.Mimo jiné-auto co jezdilo na obyčejnou vodu vynalezl před zhruba 10 lety nějaký maník a teď se podržte-nebylo to v USA ale na Filipínách,a od té doby ho,auto a plány nikdo nikdy neviděl.Teď by se takové auta jistě hodily v Řecku-které je bytostně závislé na Iránu a od kterého má zakázané vzít byť jen kapku ropy.

Bitva v Ardenách (2009)

Veliké zklamání.Ten film by se měl jmenovat"Romance v Ardénském lese".Už první uvodní slova-"Řitka video uvádí"-aha a sme doma!A pak jsem jen čekal jestli jsem se nemýlil.....

Drsný časy (2005)

Ti chlapi nejsou gangsteři, jen osamělí, hulící jezdci, co neradi pravidla.Půjčil jsem si kousek z komentu Rentona.Výstižněji se ten film popsat nedá.Ale to mohli točit i u nás-v naší zemičce.Naše ulice ty americké docela slušně dohánějí.

Libanon (2009)

Nemám rád psychologické filmy.Tentokrát se děj odehrává přesně tak jak je uvedeno v obsahu.Nicméně jsem doufal že tomu tak nebude-jak se už kolikrát stalo-leč tomu tak bylo.Nic proti židům kteří jsou donuceni se bránit-já mám rád akčnější válečné filmy-tečka

Fahrenheit 9/11 (2004)

No já souhlasím s Alfem,politice jsem nikdy nefandil-ale!ale i kdyby to byla pravda-USA to v roli světového policajta už přehánějí.První válka se Sadámem o Kuvajt-beru,měl tam hovno co dělat.Ta druhá-ropa ropa ropa.Svedlo se to na zbraně hromadného ničení.Proč když Pákistán prohlásil že vlastní atom.bombu-proč se tam světový policajt nehnal?Proč se nehnal v roce 1968 k nám-když nás podruhé osvobozovali?Teď se pro změnu žene na Írán a jako nástroj používá Evropskou unii a její ropné embargo.Tak se zamýšlím proč v minulosti stačilo zatahat za nitky a Izraelci rozbili Íráncům Osirak 1a2-a USA je za to před světem skoro ukamenovali!!!!A proto politiku nenávidím a proto tento dokument ode mě dostal tolik hvězd kolik dostal.

Teror na kolech (1987)

Toto dílo je něco děsnýho.Souhlasím s komentem Thomassi.Němci mluvící anglicky,zkomolené německé samohybné dělo na podvozku T34.Čínské T55 a na nich logo wermachtu-a to prosím hned na začátku filmu.!!!!To má jako diváky co mají rádi válečné filmy přitáhnout????No fuj-hnus.

Událost ve čtverci 36-80 (1982)

Krásný vojenský film který jsem zhlédl v r.1985.Tenkrát to byla pro mě lahůdka.A co se s Rusů a jejich hrdostí stalo????

Mulan (2009)

Tak nepamatuji kdy mě film naposledy takhle chytil!Jak dějově a ta nádherná hudba-vskutku nádherná.

Letka 633 (1964)

Nemůžu si pomoct ale na tehdejší dobu tak perfektní záběry?????A jsou to opravdu Moskyta,né žádné napodobeniny.Nepamatuji kdy mě naposled film takhle chytl-škoda že tam všichni zařvali.

Target 1-1-1 (1963)

Konečně něco autentického.Myslím že i s téhle předlohy čerpal Pan spisovatel Miloš Hubáček.