• Krátkometrážní
  • Fantasy

Noční směna (2014)

Vydarený horor, aj keď nízko nákladový a dej sa odohráva len na jednom mieste. Zopár drobných lakačiek a ani ten príbeh nebol zlý. Možno ku koncu sa mi to už zdalo prehnané, ale po dlhej dobe som konečne videla nejaký schopný horor.

Van Helsing (2004) odpad!

Príbeh, efekty, proste všetko to bolo nechutné. A to ten začiatok vyzeral tak fajne. Viem, že to je len rok 2004, ale.....Jediným svetlým bodom je Hugh Jackman a tá pekná čajka. XD

Antikrist (2009)

Tento film by nebol až taký zlý, keby že sa dej dial trochu rýchlejšie (aspoň pre mňa sa to až moc tiahlo), a tým by tam bolo viac napätia. Každopádne oceňujem originálny námet, ktorý nemal až také dobré spracovanie. PS: Ak chcete byť počas tohto filmu napätý, zrýchlite film aspoň 1,5 krát XD

Černá smrt (2010)

Celkom dobrý film, dosť pútavý. Možno som očakávala trošičku viac, ale nebolo to zlé. Dejová línia bola fajn, aj keď by som pár detailov zmenila až úplne vyhodila, ale čo sa dá robiť. V každom prípade herecké obsadenie bolo dokonalé. Sean Bean a Carice van Houten nemali chybu. Hlavne tá Carice, pre ktorú mám slabosť a ako si môžete všimnúť skoro v každom filme hrý mrch (bad bitch XD)...

Naruto (2002) (seriál)

Naruto to je proste srdcovka. Aj keď niektoré tie nepodstatné misie boli až moc natiahnuté, aj tak to stálo zato a môžem to hodnotiť veľmi pozitívne. Charaktery, ktoré musíš milovať alebo ich jednoducho hneď znenávidíš, veľa dobrodružstiev a napínavých chvíľ....toto všetko a omnoho viac nájdeš práve v tomto anime. Tak si to nenechaj ujsť ;)

Krvavá hostina (2005)

Čakala som omnoho viac. Priznávam sa, že nemám moc rada staré horory a tento to mi pripadalo ako z roku 1980. Vobec ma to nebavilo. Neodporucam :/

Lidská stonožka (2009)

Priemerný horor. Začalo sa to tak ako väčšina hororov. Pokazí sa auto, a pri hľadaí pomoci natrafia na luxusný dom, ktorý je uprostred ničoho, uprostred pustémo lesa. Ani vo sne by ma nenapadlo, že te názov bude taký doslovný. Taký zvrat som fakt nečakala. Neviem síce prečo to ma také nízke hodnotenie, ale dá sa to pozrieť ;)

Hory mají oči (2006)

Dobré to bolo, ikeď zo začiatku som mala pocit, že to bude cover verzia Pachu krvi...ale nakoniec ma tento hororík príjemne prekvapil. Či už hereckým obasadením, kde si zaslúži Aaron Stanford za herecké stvárnenie 1*. Dej bol už od začiatku dosť zaujímavý, a v priebehu sa dosť rýchlo rozvíjal...Ešte som nevidela, aby po 50 minútach filmu boli skoro všetci mŕtvi. Super horor ;)

50/50 (2011)

Peknučký filmček. Joseph Gordon-Levitt bol top, znovu potvrdil svoje topkové herecké kvality. Pár slzičiek bolo, čiže fakt dobre spracovaný film, veľa emócií citov a smútok. Ikeď som čakala skôr komédiu (ako boli tam nejaké veci, čo zaváňalo humorom), ale bola to skôr dráma. Čiže kto to ešte nevidel, nech nečaká film, z ktorého sa od smiechu rozplače