My z Kačerova (1987) (seriál)

Ďaľšia z krás "nášho" detstva...

Gumídci (1985) (seriál)

Ďakujem za to že v "TEJ" dobe neexistovali Bleach, Naruto, FullMetal Alchemist a podobné. Nie som si tak celkom istý, či v tomto smere napredujeme.

Pavouci z vesmíru (2010)

Škoda, že to do rúk dostali taký "amatéri" no:( Aj keď musím uznať, že z tých mimozemských "príšer" ukázali viac než dosť. Inak za tú záverečnú scénu 3*.

Alenka v říši divů (2010)

To "utnout hlavu" som ja jednoducho žral.xD A... Mia Wasikowska ako Alenka sa mi tu vôbec ale vôbec nepozdavála.:)

Miluj mě, prosím (2004)

Prvá polovica hrozne nudná. Pekný koniec to sa musí nechať ale kde našiel režisér tak otrasné herečky nepochopím.xD

Alfa a Omega (2010)

V kine sme sedeli traja. To asi hovorí za všetko.;)

Saw 3D (2010) odpad!

Tohto ročné pokračovania stoja fakt za hovno. Či už to bol Salvation, Twilight alebo RE4; vo všetkých prípadoch tie pokračovania nestáli za nič. S očakávaním sme sa teda (s priateľkou) "hnali" do Trnavského Cine-maxu za siedmym pokračovaním (neverím že posledným) pomerne (viac-menej) slušnej série SAW. 3D efekt a vyvražďovačka z predchádzajúcich dielov bola dosť silným lákadlom, ktorému sa len ťažko odolávalo. No už od prvých momentov (kedy sa dvaja muži s "cirkulárom pred sebou" rozhodovali či tá kurva nad nimi skape alebo nie) bolo nad slnko jasné, že to bude stáť viac než len za hovno. A, že tomu tak aj ozaj bolo je teda fakt. 3D film, ktorý ani nie je 3D. Horor, ktorý ani nie je hororom ako skôr smiešnou a stupídnou wtf komédiou. Všetko zle! Nemám ani v úmysle tu nejak zvlášť rozoberať ten stupídny (ne)dej pretože je to zbytočné. Vlastne sa ani necítim pohoršene. Jednoducho je to hlúposť, ktorú sa neoplatí ani len sťahovať nie ešte na to ísť do kina či si dokonca kupovať DVD nosič. Blééé!

Tekken (2010)

Ako fanúšik hernej série tekken by som dal rád viac ako len 1* ale.... nejde to! Mimo bojové scény podpriemerné až amatérske. Škoda.

Predátoři (2010)

Iba ako filmový fanúšik postavy Predátora za 3*. Okrem charizmatického Brodyho a zopár pekných "kulís" na začiatku filmu dosť nuda. Na Predátora z 80' rokov to stráca stále veľa a neodmekčí ma ani pomerne nízky rozpočet $40-mega. Škoda čakal som trochu viac.:(