Karel Kryl - kdo jsem…? (1993)

Ano, Karel Kryl byl určitá osobnost. Ovšem prohlašovat, že to byl genius s vybornym charakterem... To už si nemyslím.. Znám dost názorů od lidí, co s nim byli na vojně a dobrý vzpomínky na něj tedy rozhodně nemají.

Kruh temnoty (2004) (TV film) odpad!

Fascinující "horor" větší nesmysl jsem dlouho neviděla. Ulízaný přiblblíci v hlavních rolích.. Příšerná hudba. Tak tohle opravdu ne.

Pohádky na dobrou noc (2008)

"Máte křečka? a jak se jmenuje?" - "Říkáme mu kurva." - "Proč?" - "Má velký oči" :D:D:D Sice jsem čekala mnohem víc a dle mého by si to více jak tři hvězdičky nezasloužilo..Ovšem tahle hláška o křečíkovi Bulvovi mě naprosto odrovnala :D

Sirotčinec (2007)

Sice mi to v něčem chvílema připomělo Poltergeista... Ale celkový dojem byl celkem fajn :)

Repo: Genetická opera! (2008)

I'm infected by your genetics. And I don't think that I can be fixed. No, I don't think that I can be fixed. Tell me why, oh why are my genetics such a bitch?

Padlí andělé (2006) odpad!

NE. NE. NE. A ještě jednou NE. A ta "půlhodiny mluvící věc s rohy" na konci, tomu nasadila parohy uplně.

Ráj hned teď (2005)

A co se stane potom? - Přijdou si pro vás andělé. - A víš to jistě? - Naprosto jistě. Terorismus je blbost a Náboženství..to je uplný nesmysl..

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Přiznávám, že originál jsem neviděla. Nicméně tenhle snímek mě sám o sobě celkem zaujal.. Neříkám, že to bylo nějak extra nadprůměrný... Ale na filmový večer to stačilo..

Žralok útočí (1999) (TV film) odpad!

Casper Van Dien.... netřeba slov. a Oni tomu ještě natočí pokračování... neuvěřitelné..

Lidé pod schody (1991)

Tohle je ale naprostá blbost.. :D:D Uchylnej tatík v sado maso oblečku... A banda magorů v domě.. no.. :D