Truman Show (1998)

Jeden z mých oblíbených filmů, který mě dokázal chytit a nepustit. Někdy i já mám pocit, že jsem sledován, tak proto jestli je tomu opravdu tak, tak mi to prosím řekněte, nebudu se zlobit :-) Film je přesně takový jaký má být. Spíš než komedie je to drama. Vůbec jsem se nenudil a na konci mám vždy zvláštní pocit, který značí to, že film je opravdu vrchol, jedno z nejlepších, co filmový svět může nabídnout.

Tyranosaurus Rex - návrat do období křídy 3D (1998)

Můj první 3D film, který jsem viděl a byl jsem na něm v Imaxu v Práglu. Zážitek to byl velký, protože jsem do té chvíle nezažil, aby na mě lítaly kameny a nezranily mě. :D Podíval jsem se na to znova ve 2D a teda žádná sláva, bez 3D je to opravdu o ničem.

Utopenec na útěku (1998)

Leslie Nielsen mě tu docela dost bavil. Fajnový příběh okořeněný, jak už je známo, praštěnými scénkami, které mají za úkol jedinné... rozesmát vás. Rozhodně jeden z nej filmů Leslieho.

Velký Joe (1998)

Přerostlý Joe se musí skrývat před zraky pytláků, ale to se mu moc nedaří. Na svou dobu vypadají efekty docela dobře, jinak je to pěkný rodinný filmík.

Vodonoš (1998)

Vodonoš překvapil, i když jsem věděl, že to nemůže být špatné, když zde hraje Adam a režíruje to Frank. Bál jsem se toho žánru "sportovní" ale nakonec jsem si film užil a bavil se u něj. Tohle je přesně to co můžu.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Asi zatím nejlépe natočený film v režii Spielberga. Bitevní scény a výbuchy jsou vskutku na vysoké úrovni. Úvodní vylodění je to nejlepší, také mě bavilo nejvíce, když jsem ještě hrával CoD a Medala. Přesto je to až moc zdlouhavé a scén, ve kterých se jen povídá je tu také mnoho. Vypustil bych například scénu s falešným Ryanem a hned by byl film o pár minut kratší.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Další pěkný sitcom mám za sebou a zase to bylo smutné loučení. Výhodou je, že je tenhle seriál alespoň pěkně ukončený finálem. Tenhle seriál sice není úplně ten top, ale i přesto dokáže velmi dobře konkurovat ostatním sitcomům. Hlavní předností, kterou se odlišuje od ostatních byl "kroužek", ve kterém byla většinou parta zhulená a vymejšlela bejkárny. Největší škoda byla absence dvou hlavních aktérů v poslední sérii, bez nich už to prostě nebylo ono a tak bylo nejlepší to ukončit. :-)

Život brouka (1998)

Na to že už to je starší snímek, tak šel okolo mě velkou oklikou což je docela škoda, protože to je milý animák ještě ze staré školy.

Anastázie (1997)

Je to takové moc ruské, nebo to tak aspoň vypadá, ale to nijak zvlášť nevadí. :D Anastázie je něco jako Popelčin střevíček, jen se musí najít a samozřejmě nesmí chybět nějaká ta láska, která překoná zlo.

Austin Powers: Špionátor (1997)

Od Austina Powerse jsem očekával větší koninu, než doopravdy byla. Pobavilo mě dokonalé vypilování skrytí intimních míst a pár dalších blbůstek, například s narážkami na "to" tam dole, ale myslel jsem si, že se budu smát častěji.