Profesionální lovec (1996)

Chraň vás ruka číkoli, byste snad někdy toto filmové lejno vlastníma očima pozřeli. Já se o to snažil do první reklamy a z následků se marně vzpamatovávám ještě teď, v podvečer druhého dne. Někdo už prosím vás vrazte Majklovi nějakou cenu za celoživotní přínos bahna do našich televizí, ať si dá konečně pohov a nesnaží se nás svými braky dostat na úroveň retardované škeble.

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Není tohle náhodou to samé, jako když se na poli za Třebovou sejdou fanoušci Sparty a Baníku, aby si namlátili držky? Také tady platí, že nejlepší je držet se co nejdál.

Můj dům je plný zrcadel (2010) (TV film)

Soukromá poznámečka; Bobši, viděl jsi prví díl, místo druhého jsi raději šel do kina. Jestli se někdy v budoucnu k této zfilmované telenovele budeš chtít vrátit, pak jedině kvůli Margareth Madé. Konec hlášení.

Hindenburg (1975)

Soukromá poznámka pro mou osobu; na film jsi koukal, líbil se ti, ale v polovině jsi kvůli reklamě přepnul na záznam koncertu Vlasty Rédla a bylo vymalováno... Takže příště trp reklamy a nepřepínej! :-) Konec hlášení v ruském jazyce.

Vysněný cíl (2001)

Aby bylo jasno; film jsem neviděl. Při čekání na film jiný jsem přepnul kanál o něo dříve a spatřil závěr, který ve mně vzbudil silné pochyby. Cílovou pásku devadesátikilometrového supermaratonu tam zrovna protínala černošská běžkyně bez jediné kapky potu na čele a se zadnicí velkou tak, že by mohla podělit zbytek závodího pole. Jestli je celý film takto důvěryhodný, bude nějaký čas trvat než najdu odvahu... :-)

Taffin (1988)

Ve dvou třetinách filmu se mi na obrazovce objevil nápis; „nemáte oprávnění sledovat tento program.“ Do té doby to nebyla špatná podívaná. Mladý Pierce Brosnan s vizáží floutka vymáhá dluhy jiných svéráznými metodami, a občas si ve stylu Jamesa Bonda zaskočí pro vlídné slovo k pohledné blondýnce. Další motivační prvek ke zhlédnutí; spoluautorem hudby jest guru filmových melodií Hans Zimmer.