• Fantasy

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Super film, ale proč kurde v každý akční scéně s Wonder Woman hekají nějaký ženský jak kdyby jim mělo během chvíle lézt dítě z vagíny. Jednou, dvakrát slyšet dobrý. Ale vzhledem k tomu, že ten film má 4 hodiny a ty hluchý imbecilové to nacpou do každý akční Wonder Woman scény, tak to je asi dobrý tak jako celá původní verze Justice League. Takže bych moc rád teď ještě ocenil jinou verzi tohoto filmu, kde místo hekajících žen budou třeba pářící se opice. A taky bych doporučil Snyderovi hledat lidi na hudbu jinde než v centru pro neslyšící. Jiný problém nemám a jak jsem psal na začátku, film fakt páráda.

365 dní (2020)

To i to porno má lepší děj

Deadly Class (2018) (seriál)

Začátek byl super, poté se tam několik epizod nic moc zajímavého nedělo. Ale od výletu do Vegas se to začalo zas parádně rozjíždět. Pak ale nastalo finále a to bylo pro mě bohužel velké zklamání. Věc, ale která mě každou epizodou víc a víc vytáčela byla ta, že se všechny postavy chovaly v každým díle úplně jinak. Jak kdyby měl každej poruchu osobnosti a my bychom objevovali celou sérii jejich 10 osobností. Také je zde spousta nelogických věcí. Ale zase nějaké věci by se daly vysvětlit v season 2, což se ale bohužel nestane, protože tento seriál první sérií končí. Celkem škoda. Jinak abych nepsal jen negativa, tak seriál má skvělou akci, muziku, humor, kameru a dokonce i efekty viz. epizoda ve Vegas. I herecký obsazení se velmi povedlo, takže za mě krásných 80%.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Výborný seriál, který bych doporučil snad každému. Minimálně první tři série. Pak už kvalita upadne do průměru (obzvlášť tedy 4 série), ale i tak to člověka baví a je to furt prdel. Nejlepší postavy: Nathan, Simon (Barry) a Rudy. Díky těmto třem je to tak boží. Fakt pokud se chcete zasmát tak převelice doporučuju, protože já jsem se u žádnýho seriálu takhle nezasmál. Takže velmi vtipný a originální seriál. 90%

Misfits: Zmetci - Série 5 (2013) (série)

Ve čtvrtý sérii jsem měl problém s novými postavami. Ale v season 5 už jsem se na ně naladil a bavily mě. Takže tato série je rozhodně lepší než předchozí. Jen velká škoda, že seriál neměl větší rozpočet, protože v posledním díle kdy se tvůrci snažili nasekat co nejvíce efektů to vypadalo místami fakt směšně. Ale zase scéna kdy Alex ve vzduchu ojíždí létajícího týpka mě fakt kurevsky rozesmála, takže jsem to tvůrcům odpustil. Jinak škoda, že se ve finále nemohly aspoň minout nějaký postavy z první série. Ale to už bych chtěl asi moc. Takže tato série mě velmi bavila, ale už jsem rád že je konec, protože dle mého už z tohoto seriálu tvůrci a herci vytěžili maximum. 82%

Misfits: Zmetci - Série 4 (2012) (série)

Hodně velký pokles kvality. Po season 3 jsem byl dost zklamán, že v seriálu zůstávají jen dvě původní postavy. Ale to jsem ještě nevěděl co mě čeká. Jedna postava z původní party se v této sérii vůbec neobjeví a ta druhá je tam jen do půlky série. Takže to zůstalo už jen na nováčcích a Rudym. Nováčci nejsou špatní, ale že bych si je oblíbil tak jako partu z první série, tak to se rozhodně říci nedá. Nakonec největším tahounem a nejlepší postavou v season 4 je postava, která mi na začátku třetí série hrozně vadila. Ano je to Rudy. To on ten seriál drží nad vodou a kdyby byla pátá série bez něj, tak bych asi se seriálem po této sérii skončil. Abych to shrnul tak 4. série se předchozím sériím rozhodně nevyrovná a je tady cítit hrozně velký pokles kvality. Jsem docela zklamán a přijde mi velká škoda, že musím jít s hodnocením takhle dolů. 69%

Misfits: Zmetci - Série 3 (2011) (série)

Z ničeho nic nám zmizela moje nejoblíbenější postava. Škoda. Ze začátku jsem si vůbec nemohl zvyknout na náhradu za Nathana alias Rudyho. V prvních dvou dílech mě fakt deptal, ale musím se přiznat, že toho uchylnýho a zvrhlýho vtipálka jsem si každým dílem víc a víc oblíbil. Sice Nathanovi nesahá ani po kotníky, ale i tak mě dost bavil. Jinak zbytek postav klasika, snima jsem problém nikdy neměl. Co se týče téhle série, tak necítím takový pokles, oproti sérii druhé jako tady většina uživatelů. Ano je to o něco slabší, ale přišlo mi že si to drží furt podobnou kvalitu. Po prvních dvou dílech jsem si sice říkal že to kleslo, ale od třetího dílu mi přišlo že je to díl za dílem lepší. Krom tedy čtvrté epizody. Ta mi vůbec nesedla a byla úplně zbytečná. Sice ano nápad to byl zajímavý, ale výsledek se fakticky tvůrcům nepovedl a hlavně to nedávalo vůbec smysl. Ale krom téhle epizody jsem se fakt opět nesmírně bavil. A po konci téhle série se vůbec netěším na sérii čtvrtou. Jenom dvě původní postavy? To nedopadne dobře. Ale upřímně jsem zase velmi zvědav, na jaký postavy v season 4 narazím. 90%

Misfits: Zmetci - Série 2 (2010) (série)

Trošku slabší než 1. série, ale furt mě to nesmírně baví. Občas tam jsou tedy takový cringe a whatafak momenty viz. opice nebo burák, u kterých si říkáte co to sakra sledujete. Ale potom tohle všechno přebije Nathan a jeho vtípky, takže na tohle všechno zapomenete. Takže za mě fakt super a hodně povedená série. Celkové hodnocení 2. série: 92%

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Zvláštní nápad, zvláštní příběh, zvláštní postavy a zvláštní zvraty. Nic podobného tomuto seriálu jsem neviděl. Asi jsem od toho čekal větší bombu, takže jsem trochu zklamán. Ale i přesto jsem si seriál dost užil. Občas jsem se vůbec nechytal. Obzvláště na začátku, ale to předpokládám že jsem nebyl jediný. Také u nějakých zvratů jsem si říkal: Jak? Proč? a mile rád bych ocenil kdyby to tvůrci lépe vysvětlili. Každopádně 2. sérii určitě dám, ale že bych ji musel vidět hned teď, tak to se bohužel říci nedá. 77%