Výlet s mámou (2012)

Myslím, že odpočinek a dobrá zábava kouká tomuhle filmu z kapes. Já se dobře bavil u přirozeného herectví Setha i Barbry. Klasická nenásilná roadmovie, s dobrou muzikou, vtipnými hláškami a milými lidmi. Doporučuji když potřebujete u filmu relaxovat

Sezóna zabíjení (2013)

Rádoby sólo pro dva skvělé herce, ale ani oni nedokázali v té nicotě udělat dobrý film. Jako když neměli moc zájem, jako když shrábli honorář a chtěli to mít rychle za sebou. Asi od každého trochu. Nepovedlo se. Vřele nedoporučuji

Práskač (2013)

Aniž bych to čekal, příjemné překvapení. Dwayne není hercem velkých hlubokých rolí, ale pokud je producentem, nenechá si ujít možnost to aspoň zkusit. Nepral se, nestřílel, nezabíjel a i přesto zahrál dobře. Bacha výborný Barry Pepper. Jak říkám příjemné překvapení a vřele doporučuji, užijte si docela dobrý biják.

Za borovicovým hájem (2012)

Film, který se trefil u nás doma do černého. Báječné dílo, bez nadsázky jeden z nejlepších kousků dosavadního filmového roku. Fantastický borec všech borců Gosling, výborný Bradley Cooper, klasicky slizce odporný Liotta, perfektní scénář i zpracování, muzika fantastická. Děkuji, přikovali jste mne do křesla. DOPORUČUJI

Rychle a zběsile 6 (2013)

Nahoru dolu, akce, kecy, akce, kecy, po čtyřiceti minutách toho máte plný zuby a to vás to nejhorší ještě čeká. Absolutní slabota, nejpřehnanější film všech dob, americká slátanina. Jedna hvězda je za Nissan GTR. Nedoporučuji

Trans (2013)

Jsou filmy, které vás znechutí, jsou filmy, které vás potěší, které zklamou a třeba vám zkazí následující den a pak jsou filmy, které vás potěší svojí originalitou, dobře vypointovaným příběhem a fantastickými hereckými výkony, úžasně zvolenou muzikou jež je doprovází, zajímavým tématem. A takový je Trance. Je také dobře, že téma hypnózy není zase až tak profláknuté. James McAvoy hraje první ligu a pan herec Cassel a krásná Rosario mu zkušeně nahrávají. Dobré vážně dobré, až tak dobré, že vám tento film VŘELE DOPORUČUJI

Světová válka Z (2013)

Film šitý na míru jednomu herci, film šitý na míru Bradu Pittovi. Nedotažené do detailu i přesto pěkně natočené, velice slušně zahrané, okolo pana herce, hlavního borce se pohybují jen samí outsideři, kteří nemají možnost jeho veličenstvo ohrozit. Pěkné triky, 3D, dobrá muzika. Byl jsem tvůrcům vděčný, že se moc nesalutovalo. Doporučuji jako další ukázku, jak postupuje digitalizace světové kinematografie a vyvíjí se trikové scény.

Polski film (2012)

Páni autoři, já nepochopil vaše snažení, já to vlastně vůbec nepochopil. Nevím o čem to bylo, co tím chtěl autor potažmo režisér říci, nechápu co se na tomto pseudouměleckém kusu komu mohlo líbit. Jedna hvězda za Budaře, jedna za Lišku. Nedoporučuji - vřele

Já, padouch 2 (2013)

Ve 3D dostal film rozměr navíc, zábava, sranda k popukání, milé, nepřehnané, domyšlené do detailu. Výtečná muzika. Trocha slz, trocha dojetí, trocha dětského napětí, obrovská porce zábavy. Povedlo se já se bavil královsky a to nejsem již zdaleka dítě - nebo jsem?? Vřele doporučuji, bavte se

Malá Miss Sunshine (2006)

Originální, vtipný, milý, veselý, jiný. Nehledejte hloubku, koukněte a bavte se. Doporučuju