Batman - Gothamský rytíř (2008)

Nie všetky poviedky sú na rovnakej úrovni čo do kvality obsahu to do animácie. Prvá ma zarazila protivnou vizážou postáv. Ale vcelku vksuný a nadpriemerný animák.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

To je film? Do teraz som bol v tom že ide o 3 epizódy do ktorých bola roztrieštená jedna zápletka ako keď Cartman hľadal otca alebo to ako Cartman kázao o bohu..tak neviem.. ale ako film to nešahá Peklu na Zemi po kolená a aj ako epizódne časti je to podpriemer umňa...Podpriemer mezi southparkmi..

Discopříběh (1987)

Toto je sranda a pohoda. A to napriek tomu, že disko a Michal Dávid vôbec nie sú pre mňa:)

Temný rytíř (2008)

MOŽNÉ SPOILERY!! Po druhom vzhliadnutí musim poupraviť prví komentár v ktorom som písal o menšom sklamaní, kvôli tomu že vďaka všetkomu tomu rozruchu okolo asi žiadny film nemohol splniť moje očakávanie, opak je pravdou. Až na pár detailov je DK takmer bezchybní thriller a najlepší komixoví film všetkých čias. A ešte mi vŕta v hlave ta Harveyova premena na ďalšieho samozvaného nástolcu spravodlivosti. Isto mu Rachelina smrť v hlave narobila bordel ale nechápem prečo nezabil v nemocnici Jokera a potom sa vyhrážal tým deckám, to mu ruplo na môj vkus trošku moc. Ale napriek tejto (premňa) chybičke a miestami neprehľadnej akcii (v záverečných scénach v mrakodrape so SWAT a rukojemníkmi s klaunovskými maskami som fakt nevedel kde mi hlava stojí) sa určite nadlho zaradí k špičkám všetkých žánrov, ktoré zastupoval.

VALL-I (2008)

Nádherná animácia a roztomilí roboti. Avšak odsípanie trošku pomalšie.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Nadpriemerná komédia s danými motívmi. Ostatné filmy točiace sa okolo trávy poprípade iné teen komedie sa stým nedajú rovnať. Ja som sa bavil

Svět podle Prota (2001)

Sľubný začiatok, slabý a nudný koniec. Priznávam sklamanie, tak ako Klaatu tak Prot si ako svojho predstaviteľa nemohol vybrať sympatickejšieho "pozemšťana",avšak to mi akosi nestačí.

V pasti (2005)

3,5* Ellen je super, aj keď zápletka trošku pritiahnutá za vlasy.

Kung Fu Panda (2008)

Jednoduché, priamočiare a veľmi efektné. Na animovaný film neskutočné a vynaliezavé bojové scény lahodiace oku. Nevidel som všetky obdobné animáky, či už od Dreamworks, Pixaru alebo kohokoľvek ale toto patrí k tomu lepšiemu jednoznačne..