Futurama (1999) (seriál)

Kvalít svojho staršieho, známejšieho aj populárnejšieho "súrodenca" futurama nedosahuje ale stále je to nadpriemerný animák.

Ghost Rider (2007) odpad!

Nie je úplne adekvátne a objektívne hodnotiť film, ktorí som nevidel celí ale to, že ma "bavil" natoľko aby som ho nedokázal dopozerať dokonca o niečom hovorí...

Jeden den v New Yorku (2004)

Jedna z mála Olsenoviek ktorá sa dá dopozerať dokonca aj keď je to somarina.

New York, New York (1977)

Scorsesemu a Nirovi to jednoducho spolu sluší neh už sa rozhodnú pre akýkoľvek žáner.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Že po predchádzajúcich slabích dieloch konečne slušné pokračovanie? Tak som rád, že som ich nevidel lebo toto bola solídna prkotina.

The Amputee (1974) odpad!

..niežeby Lynch nebol zaujímavý režisér, ale rozplývať sa nad týmito jeho krátkometrážnymi kravinami mi príde scestné..keby som to natočil ja alebo hocikto iný (lebo myslím, že tu nie je o čom..) určite by si to vyslúžilo menej hviezdičiek..

Divoký anděl (1998) (seriál)

To len za to že je to jediná telenovela ktorú som nejaký čas sledoval ...ale po nejakej 100 časti už aj namňa bolo veľa.

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Príjemne sledovatelná oddychovka, miestami vtipná, miestami predvídateľná. Monk inteligenciou môjmu obľúbencovi medzi detektívmi Columbovi nestačí a niektoré jeho postrehy a súvislosti sú namňa moc vykonštruované a málo reálne logické.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Je mi lúto, že niektoré námety, ktoré sú schopné aj po stej reinkarnácii zarobiť nejaký dolár, musia niektorí "tvorcovia" žmýkať dovtedy kým sa nevytratí úplne všetko čo bolo na originále dobré (nevraviac o tom, že už prví avp bola dostatočná zhovadilosť nato aby vznikla dvojka).No napriek miernej skeptickosti som nečakal že to môže dopadnúť horšie ako prví diel. Nemá to hlavu ani pätu, zbrklá kamera a tma vo väčšine filmu zakrýva neschopnosť autorov natočiť kvalitnú a napínavú akčnú scénu, ktoré mali byť hlavným ťahúňom takéhoto filmu (aspoń teda predpokladám, že malo ísť o akčný nárez a nie o nejaký srdcervúci doják alebo o psychologický film s prekvapivým záverom) A to čo tu spravili z alienov, inak mojich oblúbených filmových monštier, je neskutočné. Jednak napriek predátorovej technickej pokročilosti neverím že by alien v kontaktnom súboji prehral a aj tak som mal pocit jak keby si ich tvorcovia pomýlili s nejakými zombíkmi a myslia si že ked niekoho pohryzú ich obeťe sa samí zmenia vo votrelcov, lebo inak si neviem vysvetliť kde sa tie potvory kotili a odkial ich tam bolo toľko. Neviem či sa fanúšikovia predátora neodujú keď napíšem, že podľa mna tento "film" uškodil viac votreleckým ako predátorským filmom ale je to zbytočné sa tým zaťažovaž pretože toto škodí filmu ako takému..

Mulholland Drive (2001)

Týmto filmom ma Lynch vytočil. Nemyslím si, že ja alebo mnohí iný sme ten film nepochopili preto že niesme dosť chytrí alebo inteligentní a toto dielo by bolo určené pre úzku skupinku intelektuálov ale jednoducho preto že sa celý film úplne pochopiť nedá a ani sám Lynch najskôr nevie, čo tým celým chcel povedať, akurát možno lepšie chápe niektorým súvislostiam medzi postavami, udalosťami a časom. Je si vedomý toho že divákovi nedáva dostatočné vodítka k pochopeniu tých jeho halucinácií ale zámerne mu dáva falošné nitky ktorých by sa mal chytať v nádeji, že to pochopí, interpretovať si film po svojom najlepšie ako to dokáže a myslel si aký je pan režisér génius. Tento film drží pokope iba naoko a je tu mnoho samoúčelných postáv a scén, ktoré majú jednak zmiesť a zároveň držať film pohromade. Toľko k obsahu a preto som nemohol dať, aj ked z ľútosťou za 5* ale aj tak je mulholland skvelí film ktorí ma udržal v napätí (niekedy dokonca strachu!) počas celej svojej dĺžky s otvorenými ústami a snahou, aj keď márnou, pochopiť čo mal básnik na jazyku.