Thor: Temný svět (2013)

V mnoha ohledech lepší, než jednička. Je dobře, že marvelovky nejsou jedna jako druhá, jedno mají ale společné - tu svoji komiksovost si uvědomují. Marvel se ze svého univerza nesnaží dělat kopii skutečného světa. Celý druhý Thor je jedna velká nadsázka, jeho cílem je bavit a to se daří. Jaká úleva, že konečně někdo točí komiks, který se nesnaží být "temný" jako Temný rytíř (jakkoliv Temného rytíře miluju).

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Další zhulená komedie, pro zhulený diváky. Pro nás ostatní zbývá pár vtipných momentů, který na víc než dvě hvězdy prostě nestačí

Plán útěku (2013)

Je to škoda, že film, na který čekal a těšil se od malička je nakonec tak obyčejný a ničím, kromě obsazení, vyjímečný. Ale svoje chvilky to má...

2 zbraně (2013)

Hodně zábavné, místy velmi. A dostatečně akční. Navíc parádně obsazené a zahrané - chladnokrevný Washington a hláškující Wahlberg nemají chybu.

Metallica: Through the Never (2013)

Výborný zážitek. Když už kapela nemůže objevovat nové cesty na poli hudebním (alespoň teda ne tak, aby se to dalo poslouchat), hledá je na poli koncertních filmů. Jednu hvězdičku ubírám, protože koncert je trochu obroušený, předpokládám, že z důvodu přístupnosti. Je legrační, že tvůrci mají strach, aby děti neslyšeli Jamese Hetfielda pořvávat "Die motherfucker, die!", ale pohled na hrdinu procházející polem oběšenců není problém. Ale to jenom tak na okraj

Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Po druhé sérii zvyšuju na 5, je to fakt nářez

Detroit Rock City (1999)

páni, ty paka, co dělaly dabing si myslí, že bubeník Kiss se jmenuje Curtis Criss!!!

Mistrův syn (1978)

Čeští opilci mají svého Antona Špelce, čínští zase Drunken mastera :-)