(Ne)cenzurované rozhovory (2005)

Dost krátký, za to 100x autentičtější než nejrůznější reality show co se tady vysílali. Ale ta délka fakt mohla bejt větší...

Faktótum (2005)

Beatníci mě nikdy nebrali, ale todle má příjemný plážový tempo, který dost dobře vystihuje Bukowskiho přístup k životu. What the fuck..., vo co de. "V bibli se píše: miluj bližního svého. Jo, ale to taky může znamenat: Dej mu svatej pokoj.". Matt Dillon je dobrej herec a ta role je mu ušitá přímo na tělo.

Lupiči paní domácí (2004)

Taková příjemná jednohubka. Coenovský komedie jsou dost tragikomický a to mi vadí, jako by si neuměli vybrat. Tady převažovala ta komideální rovina a Tom Hanks byl skvělej.

Zjizvená tvář (1983)

ani sem to nezvládl dokoukat celý jak mě to nudilo. Dost syrový a otevřený, ale stejný jako americkej gangster. V podstatě nuda. Oprava: Jeden z nejnudnějších filmů všech dob.

Terminator Salvation (2009)

90% akce a 10% dialogů. Nic jinýho sem nečekal. McG je trochu jednorozměrnej režisér, i když třeba We Are Marshall mu jako veskrze dialogovej film celkem vyšel. Hlášky typu: "Já se vrátím" už v publiku přece jen vyvolávali usměvy. Proto sem rád za to moře akce, člověk pak nad ničim nemusel přemýšlet. Celou dobu sem se bál tý 2. půlky, která je prý podstatně horší. Čekám, čekám a ona je to furt zábava, tak nevim jestli to jen nebyl takovej mýtus. Taky sem ten večer zjistil, že komunita CSFD je plna sympatickejch lidi a nikoliv filmovejch NERDů. Tak priste.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

..."to byla moje pistole, vole!" - "Tak to jo, já myslel, že máš předčasnou ejakulaci?" Tak tadle "akční-kriminálka" je přecpaná solidníma hláškama a dělá si srandu z detektivek "chandlerovskýho" typu, což se jí nadmíru daří. Akce a komediální stránka jsou v ideálním poměru a Rob D je prostě Rob D a Val jako "buzík" Perry taky příjemně překvapí. Michelle jako herečku nemusim a ani se mi zrovna nelíbí, ale v tomdle dílku mi poprvně přijde sexy. Filmu škodí trochu překombinovanost děje, ale celkový výsledek to skoro neovlivňuje. 4*

Porota (2003)

Knihu sem nečetl, ale film mě hodně bavil. Když se sejde Hackman a Hoffman, tak je zábava zaručená, a taky že jo. Jen Hoffman nedostal moc prostoru ani se nijak nepředvedl. Příběh byl rozvíjenej postupně a tak se člověk nenudil a všechno se vyjasnilo až na konci. Mimochodem, když už američani zrušej ten 2. dodatek v ústavě? Válka o nezávislost, pokud vim, už skončila.

Sexbomba od vedle (2004)

Hodně zábavná "z NERDA milionářem" komedie. Elisha je kus, a ty Timothy je frajer jako vždycky. Čekal sem jednoduchou komedii řešící vztah puberťáka a pornohvězdy, ale dostal sem slušně komplexní příběh ve kterým nechyběl vyšší princip morální, kupa hlášek, sympaticky protagonisti, parodie pornoprůmyslu a spousta dalších věcí. Příjemně strávený večer zaručen.

Konec rozkvětu (1972)

Docela vtipná eroticko-akční komedie:)))))))

Puč (2006) (TV film)

Důkaz, že lze atraktivní téma natočit k smrti nudně.