Predátor: Evoluce (2018)

Vtipný to celkem je. To jo. Pár dobrých akčních momentů se tam taky najde. Ale to je asi tak vše. Zbytek total provar. Hlavně ten "iron-manovskej" závěr. Čekání na predátoří vzkříšení se tak prodlužuje. Jestli se ho vůbec někdy dočkám. Po tomhle už ani nevím, jestli chci.

Pod rouškou noci (2016)

Premiéra v CineStar Pardubice. Poprvý jsem byl v multiplexu sám v sále. Kino zcela pro sebe. Ideál. Pardubičáky Affleck zjevně vůbec nezajímá. Škoda jen že ten film byl tak slabej. V rámci žánru podprůměr. Je X lepších gangsterek.

Pasažéři (2016)

Do příchodu Fishburnea vysoko nad očekáváním. Pak už jen blockbusterová lobotomie. Škoda. Ale i tak fajn. Zvlášť na velkým plátně.

Anthropoid (2016)

Zaverecna pulhodka v kostele super. Zbytek mdly. Romance uplne zbytecna.

Deathly (2015)

Moc předvídatelný, slabě odehraný, nic originálního na tom snad není. Clint Mansell, zdá se, k tomu dal nějaký b-sides z Moon OST, což je ta lepší věc na tomhle kraťasu. K vidění zde: https://vimeo.com/176905197

Daleko od hlučícího davu (2015)

Nuda k uzoufání, vrstvená jedním romantickým klišé za druhým. Málem jsem to ani nedokoukal.

Cesta (2014)

Hezky špinavý a dobře zahraný. Jinak docela nesmysl.

Útěk do divočiny (2007)

Tak nějak se k tomu filmu furt musím vracet. Asi Alexovi rozumím ... ale přece jen to hrotil asi trochu moc no. btw: Eddie Vedder rules!