Jesse Stone: Ztracená nevinnost (2011) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Tenhle sedmý díl se mi ještě jakž takž líbil, i když nejméně z těch sedmi. Nevím proč, ale trošku to pro mne pozbylo šmrnc. Určitě ale za zhlídnutí stojí, vynikající Tom Selleck má stále svůj šarm a charisma, perfektní hudba, nádherná příroda, pomalé tempo vyprávění, které si vychutnává jednotlivé situace, hlášky, které nesmějí chybět. Stále dávám krásné 4 hvězdičky.

Jesse Stone: Bez výčitek (2010) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle šestý je skvělý. Užívala jsem si pomalé tempo, opakující se hlášky, příběh, který si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Jesse Stone: Tenký led (2009) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle pátý je skvělý. Užívala jsem si pomalé tempo, opakující se hlášky, příběh, který si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Jesse Stone: Radikální změna (2007) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle čtvrtý je skvělý. Užívala jsem si pomalé tempo, opakující se hlášky, příběh, který si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Jesse Stone: Smrt v jezeře (2006) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle třetí je skvělý. Užívala jsem si pomalé tempo, opakující se hlášky, příběh, který si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Jesse Stone: Nový začátek (2006) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle druhý (který je příběhem první) je skvělý. Užívala jsem si pomalé tempo, opakující se hlášky, příběh, který si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Chladnokrevný Stone (2005) (TV film)

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Z posledních dvou dílů nejméně, těm něco chybělo, něco přebývalo, a už mne nebavily. Ale tenhle první je skvělý. Pomalé tempo, které tu mnozí vyčítají, mi naopak velmi vyhovuje. Příběh si dává dostatek času vychutnat emoce, prokreslit postavy, zachytit nádhernou přírodu... a to vše podladěné krásnou hudbou. Opakující se hlášky jsou skvělé, dává mi to pocit, že postavy znám, že se chovají konzistentně. Pro mne tedy bezvadná oddychová detektivka, která má všech 5 P (tedy hvězdiček :).

Operace: Zlomený šíp (1996)

Za mně supr odpočinkový film. Není to skvost pro oči ani scénářem, ale já ho miluju. Skvěle si u něj odpočinu a vyčistím hlavu. Film ani postavy se neberou vážně, a to je to co mne táhne. Travolta perfektní jako vždy, s každým záběrem nám servíruje že na to má a ještě ani nesáhl do rezerv. Je to prostě frajer, myslím že bez něj by byl dojem z filmu poloviční. Takhle v žánru odpočinkových filmů nemůžu jinak než za 4.

Titanic (1997)

Viděno jednou hned po premiéře a od té doby už nemám tu potřebu. Píseň krásná, zajímavé kulisy, na svou dobu velkofilm, ale postavy bez hloubky, žádný vývoj charakterů. Neměla jsem komu fandit, všechny postavy nesympatické a vlastně negativní. Cameron je zručný filmař, vizuál umí. Ale jeho postavy jsou chladné, morálně následování nehodné. Tuhle recenzi píšu až po druhém Avataru, ale je v podstatě jedno jestli ji vložím sem nebo tam. Stále stejný Cameron. Co ale nemá on, má Ridley Scott...

Dobrý ročník (2006)

Nádherný film. Jemně romantický, úžasné kulisy, vývoj charakterů, humor, hravost, skvělá hudba. Pro mě jeden z nejoblíbenějších filmů když mám chuť na něco lehčího. Viděla jsem ho už několikrát a už teď se těším na příště.