96 hodin (2008)

není nic hrozivějšího, nežli naštvaný otec

Čtyřicet dva atentátů na Hitlera (2008) (TV film)

Několik vybraných scénářů nám přibližuje tento dokument. Dobové záběry spolu s osudy lidí, ochotných obětovat své životy, pro dobro jak jejich země, tak celého lidstva. Něuvěřitelné štěstí, které Hitler vždy ulovil mu umožnilo několikrát o chlup uniknout atentátu.

Prezidentova ochranka (2006)

Co vše se musí provést, kolik lidí, času a prostoru je třeba, jen kvůli hodinové návštěvě prezidenta spojených států na univerzitě. Dokument zahrnuje i několik záběrů z atentátů na prezidenty. Správně, to vše se dozvíte.

Cupid (2009) (seriál)

Příjemně laděný seriál, jenž svou dávkou romantiky dozajista uspokojí nejednu dívku.

Ultraviolet (2006)

Nepochopitelný zločin spáchaný režisérem Kurtem Wimmerem (Equilibrium). V podstatě se jedná o mnohem horší Equilibrium s ženskou představitelkou Milla Jovovich. Během sledování jsem měl pocit že se jedná o film z roku 97 a né 2006, efekty jako ve večerníčku nepomůžou kulhavému zpracování a chabým bojovým scénám, které se snaží sápat zuby nechty po jedinečných soubojích v Equilibriu. Rádoby "moudré" rčení jsou jen k smíchu a pláči. Hodnocení 1 hvězda za upířího Williama Fichtnera (Mahone-Prison Break) a za to, že se opravdu jedná o film.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Docela jsem se těšil na seriálovou roli Tima Rotha, po skouknutí pilotního dílu to ale nevypadá niják úžasně, uvidíme co přinesou další epizody. Prozatím to vypadá jako další kriminálka vegas, miami, kocourkov, které ani všechny nedokáži vyjmenovat, s tou vyjímkou že místo testů v laboratoři se zaměřují na gesta a reakce podezřelých.

Nekonečný příběh (1984)

Vyjímečný film, který si zaslouží své místo v srdci každého dítěte, a hodnotnou vzpomínku v duši dospělého. Když jsem ho jako malý klučina poprvé viděl, stanovil u mne laťku fantasy žánru, která už nemůže být překročena.

Vánoční prázdniny (1989)

Clark Grisvold si umanul, že připraví dokonalé Vánoce pro svoji rodinu a příbuzné. Nemá to ale lehké, musí čelit (pro nás veselým) komplikacím, které se mu na cestě k veselým Vánocům nevyhnou. Klasická sváteční komedie, jež nám v dnešní době připomíná, že svátky jsou o klidu, dobré náladě a vlídnosti ke druhým. Chevy Chase dokazuje, že je mistrem svého řemesla, a že není nutno dělat hloupé vtípky a zvrhlosti, aby se celá rodina bavila u filmu, jež přivane vánoční atmosféru i k vám domů.

Libertin (2004)

Bez Johnnyho by to bylo věru nudně ztvárněné, avšak je tam a tak to není špatné

Lhář, lhář (1997)

Pařát! Snad již klasická komedie, povinnost pro kohokoliv, kdo chce říkat že má rád Jimma Carreyho.