• Romantický

Freddyho úlet (2001) odpad!

Nechapem ako mozu dovolit niekomu natocit takuto koko... a este mu daju na to peniaze. Tom Green musi byt medzi Zidmi Holywoodu milacik.

Proroctví (2009)

Celkom pekne efekty na konci. Moc sa mi to nepacilo dejovo. Natiahnute..

Zdrojový kód (2011)

Zaujimavy snimok. Zaujimava myslienka. Gyllenhaal vynikajuci vykon. Odporucam.

Amorův úlet (2006)

Zo zaciatku to vyzeralo celkom zaujimavo, ale na konci sa to dostalo na uroven hollywoodskych zidovskych sraciek.

Stopky lásky (2009)

Velmi zaujimave a bavi az do konca.

Cashback (2006)

Vynikajuce, zaujimava komedia. Ziadny primitivny zidovsky humor alias Sandler. Scenky pri ktorych som sa siel popukat od smiechu - sampony...:D. Odporucam kazdemu, isto nie tuctovka.

X-Men: První třída (2011)

Vobec ma to nezaujalo. Cakal som omnoho viac. Z x-meny z roku 2002 sa to neda ani len porovnat. Slabe herecke vykony a obsahovo primitivne. 3 hviezdicky za to ze to nebola uplna sracka a vydrzal som to pozerat do konca.

Země (1996)

Neni to tuctovy film ale nie je to ani film, ktory by som si chcel pozriet druhykrat. Pekne snimky krajiny, zaujimave momenty, dialogy ktore maju zaujat, ale...

Veřejní nepřátelé (2009)

Nuda a kedze som to pozeral na 5 krat tak si to ani neviem zosumarizovat. Ale viem ze uz ma prestavaju bavit sracky o gangstroch z minulosti. Cakam kedy sa zacnu tocit aktualne veci o zlodejov z bank, europoslancoch, financnych skupinach ako Penta a JAndT. To budu take prefikane filmy ze vsetci divaci budu padat na nohy. Ale Hollywood to nebude kedze to su potomkovia abrahamovi a ti sa rataju tiez medzi tych zlodejov a su s nimi jedna ruka.

Ondine (2009)

Nudil som sa od zaciatku. Vsetko zacinalo tak umelo, herecke vykony. Primitivne zobrazenie irskeho pitia(deti by to mozno vedeli lepsie). Neustale obracanie ved som alkoholi(a co teraz...). Proste Iri piju a da sa to zobrazit aj inak(ktory narod nepije?). Bolo par momentov ze to za nieco stalo, musil som ten film dopozerat na 4x. Nemalo to ani hlavu ani patu. Idealne mozno pre ludi co vobec pri filme nerozmyslaju.