• Romantický

Hezké vstávání (2010)

Nudnost a primitvnost, ktoru som nebol schopny pozriet do konca.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Velmi zaujimave, originalne, napinave. Neda sa tomu dat menej ako 4 hviezdicky. Sice to nie je film na druhe pozretie, ale isto zaujme vacsinu.

Správci osudu (2011)

Priemer, nic extra. Celkom zaujimava myslienka, ale urcene aby zaujalo davy.

To byl zítra flám (2010)

Dalsia blbost na vypnutie mozgu. Miestami dost nudne a primitivne.

Znovu 17 (2009)

Sracka ako ostatne. Ale vydrzal som pozerat do konca. Idealne na uvolnenie mozgu, kedy ho vobec nechcete pouzit.

Všemocný (2011)

Uz dlhu dobu som nevidel tak kvalitny a zaujimavy film, pri ktorom som sa nenudil a nedival na hodiny kedy to skonci. Cooper je vynikajuci herec, ak sa vyuzije jeho potencial ma pred sebou velmi slubnu buducnost. Taktiez namet, myslienka a efekty filmu su vynikajuce. Odporucam.

Machři (2010)

Nuda az do konca. Velmi malo momentov na ktorych sa dalo zasmiat. Taka uplne umela komedia, ktora sa len hra na nieco.

Je to i můj život (2009)

Typicky americky film taziaci zo sucitu ludi nad trpiacimi. Takych tu boli stovky, akurat je tu vzdy nieco nove ale to tvori len 1 percento filmu. Zvysok je tuctovka. Co svedci o tom ze to je USA production: velkolepe zabery z vrchu budov, hrdinske ciny a sceny(daleko presahujuce realitu), vykreslenie sveta ktory je uplne iny ako realita. Prostredie kde su vsetci super a vsetko je tak ako to niekto chce. Ale tak zas pre vacsinu ludi vysoko vyhovujuce. Neodsudzujem tento film ale uz som takychto americkych trhakov videl stovky. A cloveka to prestava bavit.

Na doraz (2010)

Celkom zaujimava komedia. Dalo sa pekne zasmiat, hlavne vynikajuca Zachova chodza.