• Romantický

Město (2010)

Velmi zaujimave, trocha ine a prekvapive.

Muzika (2007)

take slovenske

Muži, co zírají na kozy (2009)

Zaujimave, isto stoji za pozretie. Ale nezaujal ma tak aby som mal chut si to pozriet este raz.

Sexy 40 (2009)

Dalo sa na to pozerat. Take az moc presladene a feministicky orientovane.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Velmi zabavne. I ked pre panov tvariacich sa filmarov a odbornikov na filmovu kritiku mozno nejaka tuctovka. Ale tento serial plni svoju ulohu: bavi a navyse vynikajuco, stale na rovnakej urovni.

Cvokař (2009)

Film pekne vystihujuci realitu. Mnozstvo myslienok o zmyselnosti a nezmyselnosti nasho zivota.... I ked to bolo pre niekoho pomalsie, ale taky je zivot tazko sa zobrazuje rychlo, nie je to pre kazdeho divaka. Vynikajuce hudobne pozadie, pekne a zaujimave zabery a praca s kamerou. A samozrejme vynikajuci Kevin Spacey.

Na tuhle nemám (2010)

Vydrzal som do konca. Nebolo to az take primitivne ako zvyknu byt komedie tohto typu. Dobre na vypnutie.

Počátek (2010)

Jednu vec pri tomto filme nechapem. Preco su z neho vsetci tak namako. Bezny film, dobre herecke obsadenie. Pointa filmu ziadna, myslienka - pouzitie veci ktore clovek nechape(odborna psychologia - mozno to ale chape ta utajovana spojena s menom Wechsler). A samozrejme tu plati cim viac to cloveka popletie, cim viac tam je veci ktorym clovek nechape tym tomu daju ludia aj ked to nechapu vacsie hodnotenie. Ale pochopit to je jednoduche, lebo ani sam pan reziser vlastne nechape podstatu vedomia, podvedomia, snov a je to len akesi hranie sa na nieco a zaposobenie. Prehnane akcne efekty, vela akcie. Ked si to clovek spoji tak cely dej by sa dal povedat 15mi vetami, isto to nie je film ktory vynika nad ostatne, ktory si rad pozriem znova a ktory vo mne zanechal nejaku stopu.

Pekelná jízda (2008) odpad!

Pozrel som 20 minut a uvedomil som si ze nema vyznam tuto blbost pozerat do konca.

Umění lhát (2009)

Ludsky film so srdcom, miestami so zaujimavymi myslienkami. A taky by mal aj film byt mal by zaujimat a nutit cloveka rozmyslat. Clovek si moze pocas sledovania klast otazku: co ak takto nejako vznikli nabozenstva, historia, bohati f ti odrbavaci a chudobni. Ale tak je to jedno, nasou podstatou je rozmnozovat sa a prezit - a to dobre vedia ZIdia, ktori sa beru ako nadnarod, skoro kazdy Z8d jebohati ak nie tak mu ostatni Zidia pomahaju, mnozia sa aby mali aspon 10 deti, cim viac tym. Lepsie a najlepsie pre nich by bolo keby sa ostatne narody vobec nemnozili. A to sa im aj dari - porodnost vo vyspelych krajinach je velmi nizka. Ze by to bolo umyselne, ked zrovna oni ovladaju svetovy priemysel(farmaceuticky, kozmeticky, potravinovy......). Ale zas som odbocil ale to je aj jedno napisal som co som mal na mysli. A ked sa nad tym niekto pohorsuje nech necita, stara sa o seba. Ja si mozem hovorit a pisat co chcem. :D