• Romantický

Vejdi do prázdna (2009)

Cakal som od toho podstatne viac. Po takom dokonalom diele ako Carne, ktore bolo vrcholove vo viacerych smeroch, bolo to majstrovske dielo a pravdepodobne aj autorov vrchol. Je toto len "mozno" vysledkom vyvoja autora, ktory pravdepodobne sa prehlbil do tajov sexu, drog a budhizmu. Lebo len o tychto troch veciach to bolo akurat to čo sa dalo povedat 10 minutami bolo roztiahnute na 140. Myslim ze ked chce clovek zazit nieco podobne na podstatne vyssej urovni siahne radsej po tripe. MOzno to niektorym ludom robi pozitok, hlavne ked su odpaleni. Ale mne pri plnom vedomi to prislo priemerne, nicim ma neuchvatilo ani nezaujalo.

Jak na holky (2009) odpad!

Uplna sracka, henderson - uplne zaafektovany debilko, takisto aj dewan. Takito ludia nech sa venuju niecomu inemu, nie filmu. Kamenne face a pretvarky dnes dokaze robit kazdy. Celkovo aj uroven filmu pre deti od 11 do 16r.

Láska a jiné závislosti (2010)

Poslednu dobu sa mi zda ze vsetky filmy ktore pozeram som uz kedysi videl. Tento je taky isty. Nijak extra zaujimavy, dojemne chvile a choroba...

Prostředníci (2009)

Celkom zaujimave ale nic extra. Bavilo to do konca. Ale vela z toho uz bolo niekde vidiet a bol to taky mix viacerych filmov.

Sociální síť (2010)

Film na vysokej urovni co sa spracovania tyka. Co sa tyka obsahu a dovernosti faktov dalsi podvod na ludi. Zuckerberg ma zidovske korene, taktiez zakladatelia google: Brinn a Page. Co dalsie maju tieto firmy spolocne je ze pripravuju ludi o to jedine co maju a tym je sukromie. Ich data su logovane, ukladane, analyzovane bohvie naco. A mozno vase deti budu trppit za to co ste pisali na facebooku a vyhladavali v google... A taktiez facebook vyvolal nepokoje na blizkom vychode, kde sa dostavali k moci islamske banky, ktpre su bezurocne. To sa nepacilo Rotschildovcom a napadli najmenej zadlzeny stat sveta - Lybiu.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Moja najoblubenejsia komedia. Kazda seria je vynikajuca. Vsetci valia. sheldon nema chybu.

Čtyři lvi (2010)

Vynikajuca komedia. Uz dlho som nic lepsie nevidel. Mnozstvo humornych scen. Takto ma vyzera komedia nie ako tie holywoodske sracky. Skoro som praskol ked tocili hlavami.

Útěk ze Sibiře (2010)

Krasna priroda, napinave az do konca. Nenudi, ziadne primitivne frazy. I ked hlbsi zmysel chyba.