• Romantický

Kick-Ass (2010)

Velmi zaujimavy film. I ked mal vela z klasickeho mainstreamu, mal aj vela veci ktorymi vynikal a preto ho radim medzi nadpriemerne filmy. I ked to nie je film ktory by som si znova rad pozrel ale isto to je film ktory treba raz vidiet.

Po životě (2009)

Povodne som si myslil ze budem pozerat After life, ktory ma super recenzie. Ale nakoniec som stiahol toto dielo, ktore za vela nestoji. Mysli ze nema velky vyznam ani pozerat, ziadna hlbsia myslienka, dej...Nic zaujimave

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Velmi dobre natocene, vynikajuce herecke vykony. Takto vyzera film. Ale horsie je reagovat na temu ktora sa v tomto filme rozobera. Asistovana samovrazda, povolit nepovolit. Su tu chemoterapeutika a dalsie ine postupy ktore cloveka zabijaju a su dovolene. Su tu rozne ine vyssie(spinava politika) intervencie ktore zabijaju nevinnych ludi na zaklade nezmyselnych kofliktov(ludi ktori smrt nechcu), avsak v asistovanej samovrazde su ludia ktori smrt chcu. Je tu problem ze sa to da zneuzit a kto bude rozhodovat ci je dany clovek pri vedomi alebo nie. Ale taketo vrazdy sa v nemocniciach odohravali a odohravaju, akurat to nie je verejne. Takze tazko povedat.

Populace 436 (2006) odpad!

Horory vseobecne povazujem za odpad. Nudne od zaciatku do konca. Maximalne vhodne na zabitie casu, nema to ani hlavu ani patu. A navyse to negativne ovplyvnuje ludske nevedomie.

Panika v Needle Parku (1971)

Vynikajuci film po vsetkych strankach, prostredie, herecke vykony, verny a zimomriavky nahadzujuci pribeh o pade dvoch ludi a ako jeden taha druheho. Ale neviem ci to na co hlavne poukazuje je az taka pravda, poznam ludi co neberu heroin, hraju automaty, stavkuju, su na niecom zavisli, ale poznam aj takych co nic nerobia, su flakaci, takito ludia nikdy nic nebudu mat. Ich hlavnym problemom je nezodpovednost. A isto nepotrebuju na to drogy aby boli nezodpovedni. Skor by som povedal ze drogy, su zvacsa dovodom ze vacsina takychto flakacov sa vyskytne pokope, podobne ako to je s ciganmi. Keby boli sami a nie v ich grupach, tak by mali aj snahu, ale ked sa aj dostanu do basy a von z nej, chvilu po odchode maju este ciele ale tie sa rychlo stratia po dostani sa k dalsim flakacom ciganom.

Predátor (1987)

Dal by som 3, ale na tu dobu za tie efekty a napad. I ked je to az moc americke, ale je to relativne zaujimave, isto patri k vrcholu akcnych, scifi filmov....

Najal jsem si vraha (1990)

Pochmurne od zaciatku, taky realny zivot niekoho. Niekoho to zaujime velmi niekoho nie, ja som medzi tymi co to nijako extra nezaujala. Dost som sa nudil a nebol som schopny to pozriet naraz. Ale nehovorim ze to bolo slabe, velmi zaujimave dielo ale na mna nijako nezaposobilo. Taky beckovy film.

Bratři (2009)

Cisty priemer. Nicim zaujimave, ci predsa hej, v niektorych pasaziach mi Maguire uplne vyzorovo(hlavne ked hadzal ksichty) pripominal vyraz Roberta de Nira, hlavne z taxikara(ze by sa ho snazil napodobnit umyselne?). Ale inak to bol uplne bezny americky film, ktory clovekovi nic neda, ale da sa na to divat, nenudi.

Zvláštní dny (1995)

priemer, jedine co ma zaujalo pouzita technologia SQUID, a na tom sa zakladal aj cely film

Smrt čeká všude (2008)

Zo zaciatku som si myslil ze priemerny film. Ale dostali ma posledne sceny: v obchode, ked si mal vybrat z mnozstva ovsenych vlociek(tu mal problem, pricom v tom co robi co je omnoho rizikovejsie sa dokaze rozhodnut behom sekundy) a taktiez konverzacia s dietatom: teraz sa na toto divas ako na hracku, ked budes vacsi zistis ze to je plech. Velmi zaujimavy film.