Ted Lasso (2020) (seriál)

Skvěle zpracovaný seriál z fotbalového prostředí. A ne nebojte se Vy, co nemáte rádi fotbal, ta dokonalá komedie, kterou hlavní postavy vytvářejí je úžasná a peckovej scénář k tomu. Fakt se pobavíte.. Za mne velké díky. Super komedoška.

For All Mankind (2019) (seriál)

Velmi kvalitně zpracované téma alternativního dobývání měsíce, začínajícím dějově na konci 60. let. V alternativních dějinách jsou používané skutečné historické postavy. Krom velmi dobře zpracovaných scén z vesmírů a měsíce, můžeme vidět i rozpracovaná témata, která se snaží zamyslet se nad problematikou tehdejší upjaté společnosti a povznést ji na úroveň dnešní doby. Ve smyslu, kdyby jsme už tehdy měli ženy astronautky, kde by jsme mohli být, nebo kdyby jsme šli cestou základny na měsíci, jak by jsme mohli technologicky pokročit oproti současnému stavu atd.. Po dlouhé době komplexní seriál.

Richard Jewell (2019)

Konečně něco co se dá koukat s poselstvím pro každého z nás. Tisíce případů vykonstruovaných na základě profilu podezřelého jen proto, aby policie měla čárku za vyřešený případ a vy máte zničený život. Jinak film utíká příjemným tempem. Paul Walter Hauser v roli Richarda Jewella je velmi autentický, neškodný svoji bezprostřední pitomostí a tím pádem výborně uvěřitelná role oběti. Velmi povedeně zahráno. Za mne celkový dojem 75%

Joker (2019)

By mne zajímalo, co má tento "Joker" společného s postavou z komiksů..? Jako koukat se na psychouše, kterej začne nenávidět svět, protože ho k tomu krutý svět dožene, je zajisté pro mnohé diváky super umělecký zážitek, ale Joker, Váženě..? To už by si mohl na obličej namalovat masku klauna kdokoliv a Hollywood to stejně prodá jako nový rozměr postavy ze světa DC. Jako fakt.., těmito sra.ka.i mne nekrmte.

Jako v bavlnce (2020)

Jako vážně, to se musíme teď pořád dokola koukat na nějaké lesbo páry servírované z hollywoodu, kvůli je jejím kvótám? A dál film, kterej je absolutně amorální, kde jen ukazuje že jsou lidi svině a pak jen větší svině? Co je poselství tohoto filmu, že i ženy dokáží být stejné svině, jako muži? Tahle slátanina mě srala už od začátku celého filmu, což je na jednu stranu dobře, ale kocovina, která přišla na konci mi jen znovu potvrdila, že americkej brak nezná mezí a to, že vlastně okrádání lidí (starých lidí ve filmu), je vlastně téma, které lze už odsunout na druhou kolej, protože máme být unesení z toho, jak nějaká herečka, která si udělala charakter svině z filmu Gone, nám ukazuje své zeschlé umění další bezcharakterní svině a abychom nebyli úplně piss off z toho, že to nemá žádný Happy End, tak ji scénář pošle na konci filmu k zemi. Chce se mi zvracet.

Wonder Woman 1984 (2020)

wtf..? Jako zamotaný, nepřehledný děj, spoustu věcí si divák musí domyslet. Některé scény vyloženě trapné no a konec.., bleh.. Kdyby tam hrál někdo jiný než Gal Gadot, nebudu to ani pouštět.

Anna (2019)

Jako neurazí to.. :D prostě starej dobrej spletenec špionážních pastiček jeden na druhého..

Le Mans '66 (2019)

Pro fandy motorismu, kus pěkně vyobrazené závodní historie v podání pěkně ušité role pro Christiana Bala. Film je poutavý, nijak přehnaný, se super kamerou a klobouk dolů před kaskadéry, kteří předvedli parádní show s auty. Ve filmu pro mne bylo zajímavé pozorovat i obrovské ego dvou pánů (Ford, Ferrari), kterým v podstatě nejde o prachy, ale image a moc jejich jmen na značce auta. Tento film rozhodně má náboj a dvě a půl hodiny Vám utečou jako voda. Dokonce by se dala najít i nějaká ta emoce, když se zamyslíme nad celkovým osudem hlavního hrdiny. Rozhodně tomuto kousku po právu náleží 82%

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

V tomto dílku, pokud se rádi kocháte kulisami znazorňující hipí léta koncem 60tých let, si příjdete na své. Ovšem pokud jste se tešili na klasickou Tarantinovku, jako Hanebný pancharti nebo Nespoutaný Django, kde jsme se mohli těšit z různorodých a zajímavých postav, tak tady na to zapomeňte. Film sice má hvězdné obsazení DiCaprio, Robbie a Pitt, ale jediná postava, která něco v celém dvou a půl hodinovém filmu dělá je Pitt. Takže jestli jste se pánové těšili na krásnou Margot, smůla.. Za celý film ji uvidíte asi 5x a navíc díky Tarantinově překopanému konci, který se neshoduje se skutečností (jak jinak) je pro celý film její postava úplně zbytečná. DiCaprio hraje neurotickou filmovou hvězdičku, na kterou mi do této role vůbec nesedí (osobní názor), ale co hůř jeho postava je pro příběh důležitá jen proto, aby se Pittovi splnil sen a v posledních deseti minutách filmu v Dicapriově domě rozmázl plechovku psího žrádla o ksicht jedný umaštěný hipízačky, která je členkou Mansonovi rodiny, a původně šla zabít Robbie, která hraje postavu Sharon Tateové ( dle skustečnosti ). Takže v Tarantinově filmu vše dopadlo krásně a růžově na rozdíl od reality. Co mě ale štve je fakt, že se Tarantino pokouší natáhnout celý děj filmu do nejnapnutějšího momentu, stejně jako ve snímku Osm hrozných, kde vygradování situace bylo naprosto fenomenální, ale v tomto filmu se “epochální” závěr dostaví až v posledních deseti minutách a najednou je konec. A vy jen nevěřícně koukáte na titulky a v duchu si říkáte to, co si na hlas málo kdo dovolí říct, protože to je přece Tarantinovka.., sorry bro, ale tohle byla sračka..

Život (2017)

Nová líbivá verze Vetřelce. Doufám, že bude druhý díl.