Warrior (2011)

naprosto tuctová rubačka ve stylu Van Dame a jemu podobných, navíc pro mě jako fanouška MMA s tolika logickými nesmysly, že výš jít nemůžu, moc nechápu tak vysoké hodnocení

Sněhurka a lovec (2012)

Ne že bych byl úplně zklamaný, ale mám pocit, že se z toho dalo vymáčknout daleko víc. Možná je to kvůli zbytečně dlouhé stopáži, díky níž film chvilemi ztrácí dech. Zachraňují to ale vizuální orgie a uhrančivě krásná Charlize, takže nakonec pěkné 3,5*.

Resident Evil: Odveta (2012)

odpad nedávam jen kvůli povedeným "mazlíkum" a proto, že odpad si zaslouží horší filmy , jinak je to totální brak bez nápadu, děje a o hereckých výkonech ani nemluvě, lituju lidi kteří si koupí vstupenku

Blade Runner (1982)

jeden z "kultů", který mě absolutně minul, když se po každých deseti, nekonečně dlouhých, minutách díváte kdy že už bude konec, tak je něco špatně. Po 10 letech a přečtení knížky zvyšuji o 2 a začínám tomu přicházet na chuť

Klub sráčů (2000)

stejny pripad jako film Noc v Roxburry, nekdo miluje nekdo nenavidi, pro me je tohle srdcovka s luxusnim soundtrackem a s hlaskama ktery se daji citovat porad a vsude

Noc v Roxbury (1998)

pro nekoho nebetycna blbost, pro me a par znamych nejvetsi kult, tuhle komedii proste milujes nebo nenavidis, kdo patri ke druhy skupine doporucuju aspon poslechnout soundtrack

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

v pristim zivote chci byt Alan Shore, tak nechutne namysleny, arogantni a sebejisty hajzlik, ktery posadi na prdel kazdeho koho si zamane, chci mit za nejlepsiho pritele uchylneho obsournika Dennyho Cranea, chci po vecerech sedet na strese mrakodrapu a pritom popijet whisky a kourit drahe doutniky, chci to strasne moc, do te doby mi musi stacit tenhle genialni serial, takze "Denny Crane"

Griffinovi (1999) (seriál)

kdo videl parodujici dil South Parku ten pochopi proc davam jen 2 hvezdy, presne to si myslim i ja :D EDIT: po shlednutí několika dílů z novějších sérií nemůžu jinak než za 5, tak extrémní a absurdní humor se jen tak nevidí, přesně šálek mého čaje - "Wheres my money, wheres my fucking money? " :D

The Inbetweeners (2008) (seriál)

sám to nechapu, ale vydrzel sem na tuhle nebetycnou ptakovinu koukat celych 8 dilu, bohuzel ti herci jsou tak nesympaticti pitomci, ze jim clovek ani to vrznuti nepreje, sem tam povedeny vtipek, ale vetsinou jen trapnost nad trapnost, jo a srovnani se Skins?? ale pratele nenechte se vysmat ...