Sexy bestie (2000)

V tomto filmu je Ben Kingsley sexy bestie. / V tomto filme je Ben Kingsley sexy beštia.

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Velmi dobré, protože tam lze nalézt informace/pasáže, které za těch dvacet let zveřejněny nebyly a nejsou nezajímavé. Animované sekvence jsou za podpory související audio složky výborné, navíc nepostrádají čaro doby a prostredie. Celkově jich mohlo být mnohem více. Jako celek má ale dokument zejména tu vadu, že působí dojmem, že nad final podobou nerozhodoval pouze jeho hlavní tvůrce.

Sex ve městě 2 (2010) odpad!

No a mají tam ty ošklivé baby na práci taky něco jiného, než furt vysedávat před zrcadlem, dělat si z toho dobře a řešit nesmysly? Taky je ale možné, že jsem to vůbec nepochopil. A co ty?

Michael Jackson - pohled do soukromí (2003) (TV film)

Jako suchej,starej strom, jako všeničící hrom, jak v poli tráva ... připadá mi ten náš svět, plnej řečí, a čím víc, tím líp se mám... Dobré. Jen by se Honza mohl naučit psát/mluvit spisovně.

Radiohead: Live in Praha (2010) (koncert)

Každý člověk by se měl posunovat dál v tom, co dělá. Co se hudebního průmyslu týká, jde o zlomek interpretů, kteří takto konají. Tedy dle mého skromného názoru. Radiohead jsem dlouho do té menší "nad"skupiny řadil. Po letech a s odstupem je však potřeba říci, že to už pravdou není. Zastavili se někdy v roce 2003. Hlavní protagonista T. Yorke už roky nudí a navíc je při tom trapný. Jeho, naprosto evidentní, snaha o "alternativu" za každou cenu musí lidi zákonitě omrzet. Prostě: Už je to nuda. Škoda.

Rohy (2013)

No, nevím, ale mně to přišlo jako pěkná kok*tina. Alexandrovi se asi něco stalo.

Björk: All Is Full of Love (1999) (hudební videoklip)

Kdysi se mi to její (ne)únavné kvičení líbilo. Těžko říct, čím to. Otřesné.

96 hodin: Odplata (2012)

Tak té paničce, která působí dokonalým dojmem, že nemá ani zdání o tom, co je to reálný život, jeden frajeris zdrhne a ona si mezeru doslova okamžitě zalepí Lájemem, který je jí plně poslušně k dispozici. To jsem si teda nemyslel, že je tak omezený. Nuž, takový je holt život. ;-) A co se samotného filmu týká, je tak hloupý, že předčí snad i toto.

Nirvana Unplugged In New York (1993) (koncert)

Kytary zvolené na tomto koncertě nepatří zrovna k těm nejlépe znějícím. A tato skutečnost je na něm právě ta nejvíce zajímavá. Jinak, s těmi kecy, že je to všechno geniální/legendární/osudové, souhlasím.