Pěsti ze železa (2012)

Naprosto úžasné akční Béčko. Souboje baví od začátku do konce. Děj je debilní, ale to k tomu prostě patří. Závěrečný souboj jsem si užíval. No a postava Russella Crowea hodně zábavná. Čekal jsem klasické kung-fu, toto bylo lepší, zábavnější, postava každá jiná, dokázal jsem se v nich vyznat. Prostě jsem se skvěle pobavil.

Tak už konečně chcípni, táto (2018)

Dobrá krvavá zábava. Úvodní souboj byl nejlepší. Dialogy se ale moc nepovedly, škoda. Na tom by chtělo zapracovat. Jinak děj s různými kličkami byl zábavný. Na večer s kámošema by byl film jak dělanej.

Stín v oblacích (2020)

Akční film s nesmyslnou zápletkou. První část ve věži mě moc nebrala, po odhalení, kdo je hlavní hrdinka a co převáží, jsem film už nedokázal přijmout, vše strašně přehnané, šotek nic moc. No a finální bitka už to vše jen dovršila. Nicméně krátká stopáž celý film zachraňuje, komu nebude vadit přehnanost, ten se bude bavit, ale já už bych to vidět znovu nemusel.

1917 (2019)

Fakt jsem se na tento film těšil, moc filmů z První světové války jsem neviděl. Začíná to dobře, voják dostane rozkaz, jde ho splnit, v zákopech to bylo super, scénka s letadlem - OK, beru, podcenil situaci. Scéna s vojáky v náklaďáku byla zbytečná, pak děj ve zničeném městě? Hrdina má jen tak náhodou mléko pro dítě od krávy, vše přežije a řeka ho donese do cíle. Zde začíná být film zajímavý, V této scéně super píseň na úvod. Dále stihne předat hrdina psaní veliteli? No a pak konec. Vše vypadalo fakt dobře, kulisám bych I. světovou uvěřil , ale děj je slabší.

Hlasy (2020)

Klasický horor s duchem, rodina se přistěhuje do nového domu, kluk slyší hlasy, pak se něco stane, povolají pomoc atd. Ale docela to funguje, atmosféra dobrá a konečný zvrat jsem nečekal.

Chladný měsíc (1991)

Film o dvou chlápcích, kteří se snaží žít život s flaškou v ruce. Je zde vše, co byste čekali: chlast, ženský, hádky a menší rvačka. No a na konci i to, co byste nečekali. Nechtěl bych s těma dvěma pít, ale koukalo se na to dobře, pořád se něco dělo a bylo to zábavné.

Sedm smrtelných hříchů - Vznešený hněv bohů (2019) (série)

Povedená série. Druhá se mně líbila o dost méně. První bych řekl, že byla v zábavnosti srovnatelná. Dozvíme se zde o minulosti některých kladných postav, démonů a archandělů. Ubylo trapných vtipů. Boje pořád přehnané, ale zábavné. Předlohu neznám, proto jsem čekal, že už se příběh uzavře a ono zase nic. Určitě si počkám na další sérii.

Příšerky útočí (2019) (TV film)

Úplně marný to nebylo, záměrné béčko se vším všudy (teda doufám, že bylo záměrné). Critters žerou, hlavní postavy nesmyslně něco dělají a na konci velká bitva. Tak a je popsaný celý film. Teda konec už byla nuda. Jednu hvězdu dát nemůžu, připomínalo to moc staré Critters, které jsem viděl jako dospívající kluk na VHS, takže z nostalgie 2 hvězdy.

Tři bratři (2014)

Mně to hodně bavilo, zase jiné zpracování tří klasických pohádek, které jsou propojené v jeden film. Vyvážený humor s písněmi a dějem. Herci mně přišli dobří. No a musím říct, že děti, které to sledovaly se mnou, to ani tak nebavilo, jako mě. Opravdu velké překvapení.

Bourák (2020)

Super nadsázka, postavy opravdu tragicky šílený. Macháček a golfová hůl dost dobrý. Příběh složený z minipříběhů nebo, jestli chcete, je to děj textu písně, kterou zpívá ústřední kapela, vystupující po celý film. Nakonec i vývoj Bouráka byl dobrý. Sountrack se mně také líbil. Opravdu moc nechápu, proč tak nízké hodnocení.