• Thriller

Across the Line: The Exodus of Charlie Wright (2010)

Jedna hvězda za Andyho Garciu...........Celý film sem čekal kdy to vlastně začne a až nakonci sem zjistil, že to je vlastně ONO, neboli, že to nezačlo.Po prvních 5-10 minutách sem si díky poměrně slušné atmosféře sliboval od filmu solidní podívanou.Hned potom to ale zabředlo bůhví kam, atmosféra šla o 90% ke dnu a z filmu se vyklubalo úplně něco jiného než sliboval kvalitní začátek.Tady člověka ani nenapadá co má vlastně hodnotit.Film působí neúplně jakoby příběh psal někdo bez fantazie.Což ostatně dokazuje i pohřbený záměr hlavního hrdiny, který měl jako prioritu najít svou dceru - celé to vyšumělo někam do ztracena - přitom se to dalo využít jako námět pro zajímavou zápletku.Dále to už rozvíjet nebudu.Co říct závěrem?Co se týče zpracování, asi nejhorší film za poslední rok co sem viděl.

Neznámý (2011)

Liam Neeson si připisuje na své konto další celkem povedenej filmek.Ale abych pravdu řekl tak bych v závěru uvítal zajimavější rozuzlení.Od Diany Kruger bych čekal teda více - zato Bruno Ganz mě svým výkonem velice potěšil a klidně tam mohl mít i více záběrů.Žánrově se jedná o lehčí nadprůměr.

Černá labuť (2010)

Amíci konečně po dlouhé době natočili FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kvalitní psychologické drama - a to hlavně díky špičkovému výkonu hlavní představitelky Natali - ona nikdy nebodovala v mém žebříčku hereček ale zde opravdu zazářila!Cassel si svůj úkol zde také splnil - chtěl sem napsat, že se mohl více předvést tak jak ho známe ale v tomto dílku na to neměl dost prostoru.Ač přesně tento žánr vůbec nemůsím dávám za kvalitu po všech stránkách plný počet hvězd.

Vyvolené (2002)

Upřímně sem nečekal, že to bude až tak strašné!Prvotní plán a nápad příběhu režisér uchopil celkem dosti nešikovně.Hřebíček do rakve přidá velké množství totálně stupidních až trapných komentářů a katastrofálních dialogů.Příběh nemastný, neslaný, málo propracovaný,Jedinou trošku světlou stránku vidím v celkem povedených osobních soubojích ale to jen v počátcívh filmu kdy trénované vražedkyně bojují proti sobě.Následné souboje na konci filmu: Co knim říci?Někdo se nechal dost(dost je slabé slovo) unést a z bojových scén srší fůra nesmyslných a zbytečných efektů.Co říct závěrem?Maggie Q to mohla brát jako přípravu na Nikitu(2010) kterou mě to příběhem připomína