ČTTV (2015) (pořad)

Další skvělý počin Petra Čtvrtníčka. Rozhovory skutečně působí autenticky a scénář je skvělý. Všem hostům Petr Čtvrtníček navíc satiricky tyká.

Diktátor (2012)

Skvělá satira. Tento film výborně ukazuje charakter snad všech diktátorů a celkově se vysmívá diktatuře samotné. Rozhodně originální a vtipné.

Ulovit miliardáře (2009)

O tomto filmu mohu napsat jen jedno. Sice má potenciální zápletku a dobře ukazuje, jak se v dnešní době dá prakticky udělat z čehokoliv naprostý skandál, ale humor a herecké výkony jsou na bodu mrazu.

Špióni jako my (1985)

Na tento film jsem se podíval jen kvůli Chevy Chaseovi, to říkám upřímně. Tato komedie se dá doporučit, je totiž dobrodružná a má ten klasický groteskní styl amerických komedií. Jen myslím, že těch vtipů se tam dalo nacpat víc, proto pouze za tři hvězdičky. Nicméně taková scénka s opisováním u testu byla bezchybná.

Highfive (2015) (pořad)

Pro fanoušky filmu přímo ideální pořad. Škoda, že jednotlivé epizody nevycházejí pravidelně, ale jinak je tohle něco, co českému internetu skutečně chybělo.

Gympl (2007)

Jako komedie je Gympl dobrý film a některé hlášky lze slyšet dodnes, ale těm vážným scénám určitě něco chybí. Škoda, že tady neslyšíme nějakou tu dobrou vážnou hudbu, která by filmu dala lepší atmosféru. Ať už bych chtěl ale Gymplu vytknout cokoliv, tak ale musím uznat, že za celou dobu filmu jsem se ani jednou nenudil a to je poměrně dlouhý.

Profesionál (1981)

Skvělý příklad toho, jakou velkou roli hraje ve filmu hudba. Bez toho známého soundtracku od Ennia Morriconeho by tento film jistě neměl tak vysoké hodnocení. Jinak ale Belmondo předvedl perfektní dramatický výkon a jeho fanouškům lze jedině doporučit. Škoda jen že těch rvaček nebylo krapet víc než dialogů. Nicméně to je podle mě parádní film.

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Skvělý western. Bud je tady opět klasicky mrzutý a Terence vychytralý. Rvačky jsou samozřejmě také na místě a já bych možná dal i pět hvězdiček, ale něco mi k tomu prostě ještě chybí. Jinak je to ale výtečný film pro milovníky této dvojce a pro příznivce westernů.

Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (1978) (seriál)

Smolíkovi jsou legendární rodinka. Jejich hlášky a příhody jsou nezapomenutelné a všechny tři seriály se povedly. Zatím nejvíce mě oslovila tato série s pátráním po Pištovi Hufnáglovi, protože je dobrodružná, správně vtipná a rozmanitá. Každou epizodou se děje něco jiného a divák se tedy ani minutu nenudí. Smolíkovi opět dokázali, že mají skutečně SMŮLU.

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Na amatérský film to není vůbec špatné. Nenudilo to a konec byl překvapivý. Jen herecké výkony nebyly u všech úplně nejlepší (to se netýká hlavní postavy).