Rychle a zběsile 8 (2017)

Já vím, že si to asi více než 4* nezaslouží, ale. Po tom co moje 4 předchozí filmy v kině byly The Boss Baby, Smurfs: The Lost Village, Power Rangers a Beauty and the Beast, tak mi prostě tento typ filmu sedl, potřeboval jsem ho. Stejně jako některé knihy se mají číst například na podzim pro vytovření té správné atmosféry a zážitku, který by se třeba v létě nedostavil, já měl tu správnou atmosféru abych si to užil na 100%.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Dlouho jsem uvažoval jak tento díl ohodnotit. Nakonec zůstanu u 3. V půli jsem málem usnul, ale dobře, že ne, protože ten konec stál za to. A s porovnáním s epizodou VII, úplně někde jinde, tady byla cítit ta atmosféra Star Wars světa. Myslím, že Tom Hardy to napsal pěkně.

Spojenci (2016)

Jako každé pondělí, opět v kině. Tentokrát Zemeckis, ze začátku jsem měl obavy, ale sotva film začal, obavy opadly. Akce, romantika, napětí, film mě nezklamal, až na ten "digitální bordel". Těšil jsem se, že opět uvidím Casablanku, zvláště když teď koketuji s myšlenkou návštěvy Maroka.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Příjemné fantasy, ale nic extra. Prostě vzali Muže v černém ale místo mimozemšťanů se tam nahánějí tučňáci z Madagaskaru, převlečení za zvířata.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Kámen mudrců jsem viděl asi 2x, zato Šutr mudruců x krát. Knižní předlohy jsem nečetl, i když jsem je dostal k narozeninám, někdy před velkým Potterovským boomem.

Příchozí (2016)

Blízká setkání třetího druhu mixnuté s Konec dětství.

Doly krále Šalamouna (1985)

Pár dobrých hlášek a pěkná Sharon Stone, nic více ve filmu není.

Westworld (2016) (seriál)

Po dvou dílech to je zatím slabší než původní film, ale rozhodně tomu dám šanci aby se to rozjelo.

Světlo jeho očí (1936)

Přes dva a půl roku se mi DVD s filmem, které jsem tady na CSFD vyhrál, válelo doma. Konečně jsem se dokopal k tomu aby jsem ho viděl. Jinak bych ten film asi určitě neviděl. Na to, že tam hráli členové divadla mi přišly některé výkony hodně amatérské.

Přichází Satan! (1976)

Konečně jsem si našel čas na tuto hororovou klasiku. Musím říct, že je hodně dobrá, z hudby chodil mráz po zádech, ale ten konec. To jsem nechápal jak to mohli takhle zkonit. Do závěrečné pětiminutovky, která mi přišla hodně zbrklá, to bylo na plný počet. Podle ní jsem zjistil jak přišli na název filmu "Oh man, taklhle to zkazit.", možná by to chtělo místo pětiminutovky mít patnáctiminutovku.