Světová válka Z (2013)

Film pre kino. Pitt je stale super. Zombici mohli byt o trosku pomalsi.

Trans (2013)

Tak toto ma teda absolutne neoslovilo a a po pol hodine som to vypol.

Stezky slávy (1957)

Videl som to prvy krat v roku 2014, aj tozial asi az poslednu polhodinku. Len sa pytam preco takto skvelo natocene konverzacne dramy sa uz nenakrucaju????

Iron Man 3 (2013)

Nie som si istý či som videl všetky diely, ale tento okrem ineho bol vcelku vtipny.

Trable s dospíváním (2012) (seriál)

Niektore dialogy mi pripadali dost stupidne, co sa u australskych filmoch a serialoch stava casto, ale inak vcelku fajn serial pre teenage. A stale neviem pochopit to kastovanie na strednych skolach v USA a po tomto seriali aj Australii. Dufam ze toto na Slovensko nepride.

Pozůstalí (2014) (seriál)

kam toto smeruje fakt netusim, ale tesil som sa nato, len po dvoch dieloh nejak ta radost vyprcha. Skor serial co ide na HBO pred je o par kategorii lepsi uz od zaciatku (Ray Donovan) Po 4diely zatial 2hviezdy, fakt neviem co si o tomto mam mysliet a to sa mi u serii od HBO hadam este nestalo. Bud som ich serialy zral, alebo som rovno zatratil, ale tooootttoooo dokelu co je? Po 5diely zvysujem na 3* asi sa to konecne rozbieha. Necham sa prekvapit. Vsetko prve diely boli velmi ciastkove, teraz uz puzzle zacinaju zapadat do seba a kazdy diel ma niekedy nepredvidane zavery. Super serial, tak na 4 1/2* Druhá séria sa mi hodnotí veľmi ťažko. Čelo ten je jedno veľké WTF.

Doteky osudu (2012) (seriál)

uvidime kam to pojde, odsledovane tri diely, ale zacinam mat pocit ze to bude dokola to iste. A mal som pravdu, tajze zo 4ky ideme na 3ku