Poslední dům nalevo (2009)

Dvě holky omylem narazí na kriminálníky a začne to pravé peklo...

Herec - Epizoda 2 (2020) (epizoda)

Velmi dobře, že se přesně takové filmy či seriály točí. Mladší generace, která minulý režim nezažila, musí vědět, jak to chodilo. Když nevíš, dostuduj si to. Jan Cina s Martinem Fingerem opět výborný herecký výkon.

Chicagský tribunál (2020)

Chtěl bych podotknout, že vzdávám hold všem padlým!!! Výborný snímek ze soudního prostředí.

Hubieho Halloween (2020)

Nestojí to vůbec za nic. Scénář naprosto podprůměrný. Docela se divím, že do toho Sandler šel.

K jezeru - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Tady musím dát plný počet. Šlo vidět, že jde o předposlední epizodu první série. Kdo ví, jak to nakonec dopadne. Druhá polovina dílu přidala na otáčkách. Příprava na finále. A co říkáte na to dítě ? ☝️🙃

K jezeru - Epizoda 3 (2019) (epizoda)

Naprosto průměrná epizoda se zajímavým koncem. No, mohlo by to být ještě zajímavé.

K jezeru - Epizoda 2 (2019) (epizoda)

Tenhle seriál vypadá po 2 epizodách rozhodně slibně a těším se na další díly, které chci zkouknout určitě ještě teď v týdnu. Herci zajímaví a postupné vyvíjení jednotlivých postav taky dobré. Rozhodně má smysl dát tomuhle seriálu z ruské produkce šanci. Ještě když máme tu dobu covidovou. Rozhodně by to ale neměl vidět takový Bureš s plukovníkem Prymulou, jinak by to dopadlo tady u nás ještě hůře než nyní...

Šťastný nový rok (2019)

Příliš umělý a jednoduchý český film. Herci velmi zajímaví, ale to bude asi tak vše. Ku*vy šikmooký, asi mi chtěli popřát novej rok.