TACHO (2010)

Jako čekal jsem průser, ale byl jsem mile překvapen. Standartní český film z prostředí rallye a ty zvieratka byly dobré !!..

Stáhni mě do pekla (2009)

Pár dnů po shlédnutí tohohle filmu, jsem se bál jít večer na toaletu. Ta babizna je vážně nechutná a moc dobře se mstí....

Snowboarďáci (2004)

Tenhle film budu mít vždy v paměti. Když jsem si to pustil po pár letech znovu, stále se mi to líbilo.

Panic je nanic (2006) odpad!

Ivoši, tohle nemělo cenu ani natáčet. 2% !!!!

Enola Holmesová (2020)

Netflix nahodil nový film. Tentokrát jde o Enolu Holmesovou ... neohrožená dívka, podle které se prakticky film vyvijí. Talentovanou herečku Millie Bobby Brownovou jsem si oblíbil, ale tenhle film mi prostě nesedl. Opravdu takové filmy moc nemusím. Dávám tomu dvě hvězdy.

Z pekla štěstí 2 (2001)

Můžu říct, že to má trochu kruté hodnocení. Pohádka, která chtěla navázat kvalitou na první díl, ale nestalo se tak. Už to bylo okoukané a nemělo to kouzlo. Mně se to překvapivě líbilo.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Když tomu šéfoval Vladimír Čech, mělo to smysl sledovat a bavilo mě to. Někteří soutěžící byli opravdu zajímaví.

Velké sedlo (1986) (seriál)

Na hrázného Palyzu se jen tak zapomenout nedá a co se bude dít teprve, když se objeví na scéně Sikyta ?

Hvězda (2002)

Vydařený ruský válečný film. Ta poslední půlhodina filmu je vážně silná !!

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Pěkně natočené historické drama o Moravcovi. Opět můžu pochválit českou televizi a její počin.