Čelisti (1975)

Ako maly chlapec som videl tento film...nasledujuce tyzdne kupania pri jazere (!) boli pre mna plne hrozy...no a ked som trocha podrastol a pustil si film znova, tak opat vo mne nechal nezabudnutelny zazitok. Nastastie uz nie tak hrozostrasny, ale naopak ako jeden z najnapinavejsich thrillerov ake som kedy videl. Vdaka Steven za dokonalyuvod do kariery!

Jeden musí z kola ven (2011)

Film bol sice zaujimavy a plny hereckych vykonov, avsak mne tam vo velkej miere chybala poriadna spionazna zapletka. Videl som ovela putavejsie spionazne filmy s menej dobrymi hercami.Skoda.

Columbo - Poslední pocta komodorovi (1976) (epizoda)

U mna suverenne najslabsia Columbovka co som zatial videl. Neviem ci to bol napad rezisera, ale takto znasilnit Columbove vystrednosti mal na mna uplne opacny ucinok a pokazil mi cely dojem. Nehovoriac o tom, ze cele vysetrovanie sa nieslo vo zvlastnom duchu. Jediny dobry napad bol, neukazat nam vraha na zaciatku....ale ten zial nebol vyuzity naplno.

Drive (2011)

Velmi ma tesi sklamanie vsetkych co ocakavali film typu Rychlo a zbesilo, pretoze tento film je uplne iny a ovela zaujimavejsi. Skvela praca rezisera s napatim.

Poslední akční hrdina (1993)

Podla mojho nazoru velmi dobre odvedena praca. Nerozumiem nizkym hodnoteniam. Ja som sa skvelo bavil.

Svobodný mládenec (1993) (TV film)

Trochu zvláštna časť, no i tak dávam 4/5. Prvých 20 minút sa prakticky nič nedeje...doslova! No, ale potom už to začína byť zaujimavý Sherlock Holmes. Problémom je pravdepodobne slabý príbeh, ale režisér, kameraman a samotný Jeremy Brett z toho urobia nakoniec napínavú drámu!

Columbo - Smrt v aréně (1976) (epizoda)

Problemom tejto casti Columba je velmi slaby, az tazko uveritelny motiv, ktory ma nechal na konci sklamaneho.

Piráti na vlnách (2009)

Zo skveleho potencialu vznikol priemerny zlepenec plny skvelej hudby.